זידאן לפני סיטי: “רוצים שהאוהדים יתגאו בנו”

מאמן ריאל מדריד מוכן לחזרתה של ליגת האלופות: “יודעים מה החשיבות של המפעל הזה”. על המפגש עם גווארדיולה: “לא חוששים לשחק מול קבוצות שלו”. על המתכון להצלחה: “מוכרחים לתת את המקסימום”

אחרי איבוד הפסגה בליגה הספרדית, ריאל מדריד חוזרת לליגת האלופות ותקווה שהמפעל האהוב עליה גם יחזיר אותה למסלול – כשתארח את מנצ’סטר סיטי למשחק הראשון בשמינית הגמר. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

ליגת האלופות חוזרת
“אנחנו רוצים שהאוהדים יתגאו בנו. מוכרחים לתת את המקסימום שיש בנו. אנחנו יודעים מה החשיבות של ליגת האלופות ועד כמה זה מפעל מיוחד”.מנצ’סטר סיטי
“נפגוש יריבה מאוד טובה שכבר הוכיחה את עצמה. הם יגיעו כדי לנסות לשחק את המשחק שלהם, ואנחנו נצטרך מצדנו לתת המיטב על המגרש ולהציג משחק גדול. אנחנו לא צריכים לחשוב על התוצאות האחרונות שלנו, אלא על הדברים שאנחנו עושים בצורה טובה”.

הכלים של היריבה
“סיטי קבוצה עם הרבה מאוד יכולות וכלים, כולל החזקת כדור. אבל הדבר החשוב הוא לא הכלים שלה, אלא הדברים שאנחנו נעשה – כמו תמיד”.

המפגש מול גווארדיולה
“זה לא מפגש מול גווארדיולה, זה משחק כדורגל בין ריאל מדריד למנצ’סטר סיטי. יהיה משחק נהדר ואנחנו שמחים, כי אנחנו אוהבים לשחק משחקים מהסוג הזה”.

ובכל זאת?
“הייתי תקופה אצל גווארדיולה בבאיירן ולמדתי ממנו המון. אנחנו לוקחים השראה ממה שגווארדיולה עשה כמאמן, אבל אין בנו שום דאגה או חשש לשחק נגד קבוצות שלו”.

שבוע חשוב
“כל השחקנים שלנו חשובים וכולם צריכים להיות מוכנים כל הזמן. זה יהיה שבוע מאוד נחמד. השחקנים אוהבים שבועות כאלה”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון