זידאן: “הגיע לנו לנצח. אלה שלוש נקודות חשובות”

ריאל מדריד חוגגת ניצחון סופר משמעותי בקלאסיקו על ברצלונה, שמחזיר אותה לפסגת הטבלה. המאמן מרוצה: “היינו ראויים לזה אחרי כל מה שעשינו במגרש”. ויניסיוס היה מהמצטיינים: “הגיע לו להבקיע שער כל כך חשוב”

אחרי ימים לא פשוטים שעברו עליו לאחרונה, זינדין זידאן סוף סוף יכול לחזור ולחייך: ריאל מדריד הגיבה על המגרש לכל הביקורות שנשמעו נגדה, ניצחה את ברצלונה 0:2 בקלאסיקו – וחזרה לפסגת הליגה הספרדית. בסיום המשחק, המאמן התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

התחושות מהמשחק
“הגיע לנו לנצח אחרי כל מה שעשינו, הן בהתקפה והן בהגנה. אלה שלוש נקודות חשובות. זה היה שבוע קצת מורכב וידענו שזאת ההזדמנות להפוך אותו”.השינוי אחרי ההפסקה
“המחצית הראשונה הייתה קצת מסובכת והמשחק היה שוויוני, אבל המחצית השנייה הייתה טובה יותר. היינו הרבה יותר טובים מבחינה התקפית ולחצנו מאוד טוב. ברצלונה לא אוהבת כשהכדור לא אצלה ואנחנו ידענו לקחת אותו ממנה”.

ויניסיוס ג’וניור
“אני מאושר בשבילו. הגיע לו להבקיע שער כל כך חשוב במשחק כל כך חשוב. הייתי שמח גם אם איסקו היה מבקיע את הבעיטה שלו, אבל השוער רשם שם הצלה נהדרת. לגבי ויניסיוס, אני מרוצה מהמשחק שלו באופן כללי – לא רק עם הכדור, אלא גם הגנתית. הוא עושה עבודה טובה בשני צדי המגרש”.

הסבלנות עם ויני משתלמת
“יש לו יכולות נהדרות. הוא יודע שהוא לא יכול לשלוט בדברים שנאמרים מבחוץ. הוא מאוד צעיר והביקורות יכולות להיות מאוד קשוחות, אבל הוא צריך ללמוד לחיות עם זה. ככה זה בריאל מדריד. אני מאושר על השער שלו, על המשחק שלו ועל כל מה שהוא הציג כאן”.

מריאנו דיאס
“מריאנו לקח את ההזדמנות שהוא קיבל. זה לא כל כך פשוט בשבילו, כי לא היו לו יותר מדי דקות עד עכשיו. אני שמח בשבילו על השער. הוא החלוץ השלישי שלנו. כולם בקבוצה חשובים וכולם עובדים קשה כל השבוע כדי להיכנס לסגל. יש שחקנים שמשחקים פחות, אבל כולם צריכים להיות מוכנים לרגע שיקבלו קריאה – וזה בדיוק מה שמריאנו עשה. כולנו מאושרים בשבילו כי הוא נתן כל מה שיש לו על הדשא”.

ההחלטה לא לזמן את יוביץ’
“קיבלתי את ההחלטה הזאת בגלל שאני זה שמקבל את ההחלטות”.

ניצחון חשוב
“זה היה שבוע מורכב, אבל ידענו שיש לנו הזדמנות עכשיו לשנות את זה. תרגמנו על הדשא את כל מה שעבדנו בימים האחרונים. זה היה משחק קשה מול יריבה חזקה. למרות הניצחון, ברור לי שימשיכו לבקר אותנו עד סיום העונה. אבל זה מה יש”.

זריקת עידוד לקראת הגומלין מול סיטי
“יש לנו עוד כמה משחקים לפני כן, אבל ברור שהניצחון הזה מעודד מאוד. כמובן שאנחנו נהיה מוכנים למשחק הזה כשהוא יגיע”.

גם השחקנים בקצה הרוטציה שומרים על מוטיבציה
“מבחינתי כולם חשובים, כי כולם עובדים כדי לעזור לקבוצה. כולם תורמים את תרומתם לקבוצה, בדיוק כמו שמריאנו עשה עם השער שלו כאן”.

טיבו קורטואה
“אני שמח מאוד על הניצחון ושני השערים שהבקענו, אבל גם על זה ששמרנו על רשת נקייה בזכות כמה הצלות נהדרות של טיבו. אני ממש שמח על המשחק שהציג. היה לו משחק גדול”.

התחושות בחדר ההלבשה
“למרות השבוע הלא פשוט שעברנו, חדר ההלבשה לא נפגע. השחקנים רעבים ורוצים להצליח. אנחנו מוכרחים לקבל את זה שלפעמים יש רגעים לא טובים. ועוד יגיעו רגעים כאלה בהמשך. במצבים כאלה צריך להמשיך לעשות את העבודה שלנו, כי יש לנו קבוצה נהדרת”.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x