יוביץ’ בריאיון: “מוכן לספוג את ההשלכות של מעשיי”

חלוץ ריאל מדריד נמצא בלבה של סערה בסרביה, אחרי שהפר את תנאי הבידוד וספג על כך ביקורת ציבורית רבה: “אני יודע שקשה להאמין, אבל לא ידעתי את הכללים. לעולם לא הייתי מסכן אנשים בכוונה”

סרביה נגד לוקה יוביץ’. חלוץ ריאל מדריד נתפס בסוף השבוע על ידי המשטרה המקומית בבלגרד, אחרי שהפר את תנאי הבידוד בו היה צריך לשהות – מה שעורר ביקורת ציבורית רחבה נגדו.

יוביץ’, שקיבל מריאל מדריד אישור מיוחד לעזוב את ספרד לטובת בידוד במדינתו, הפר את התנאים כשיצא להסתובב בחוץ. התקשורת הסרבית ביקרה אותו באופן בוטה, כשאליה הצטרפו בהמשך גם ראשי המדינה – כולל הבהרה שאם ייתפס שוב מחוץ לבידוד, הוא יישלח למאסר.כעת, ברקע הסערה, יוביץ’ העניק ריאיון מביתו לאחד מכלי התקשורת בסרביה בו ניסה לעשות סדר בדברים.

למה עזבת את הבית?
“כמו שכבר הסברתי, הפרתי את הבידוד כי לא ידעתי את הכללים. אני יודע שקשה להאמין לזה, אבל זו האמת. בספרד, באיטליה ובמדינות אחרות אנשים שצריכים להיות בבידוד מורשים לצאת לזרוק את הזבל פעם ביום, ללכת לבית מרקחת או לסופרמרקט. חשבתי שאלה הכללים גם כאן בסרביה. זו אשמתי שלא ידעתי, אבל אני חושב שחשוב להסביר את הדברים האלה כמו שצריך – במיוחד עבור אנשים שמגיעים מחו”ל. אין לי שום כוונה להאשים את הרשויות בטעות שעשיתי. אני מודע למה שקרה וזה באחריותי לדעת איך צריך להתנהל בזמן הבידוד. ברור לגמרי שאני מוכן לספוג את ההשלכות של המעשים שלי”.

קיבלת דו”ח מהמשטרה
“אני חוזר שוב, עצם השהייה שלי בבידוד זה לא העניין. ידעתי שאני צריך להיות בבית במשך שבועיים ולתקשר באמצעות הטלפון בלבד. אבל אף אחד לא אמר לי שאני לא יכול ללכת לבית מרקחת או למכולת. במדריד הסבירו לי שאני צריך להיות בבידוד ביתי”.

איך אתה מעביר את הזמן בבידוד?
“מנסה לעשות בכל יום משהו אחר. זה לא פשוט להיות בבית כל הזמן. אני רגיל להתאמן ולהתאמץ. אני מתאמן בבית בכל יום כדי לשמור על כושר לרגע שכל זה יסתיים. אני גם צופה בסרטים ובסדרות טלוויזיה וגולש ברשתות החברתיות. אני גם אוהב משחקי קופסה. יש לי בבית כמה משחקים וכמעט בכל ערב אנחנו משחקים במשהו אחר”.

איך המשפחה הגיבה לסיפור?
“הם מכירים אותי היטב ויודעים שאני לעולם לא אסכן מישהו בכוונה תחילה. זה היה שוק גם בשבילי וגם בשבילם. אבל כמו תמיד, הם תומכים בי. אנחנו מדברים בכל יום והם מנסים לעודד אותי. וכמובן שיש לי את סופיה שלי, שנמצאת איתי בבית”.

מה התכניות ליום בו השגרה תחזור?
“הדבר הראשון שאעשה הוא לראות את הבן שלי ולתת לו חיבוק. רציתי לחזור לבלגרד כדי לראות אותו, אבל המצב אילץ אותי להימנע מזה. זה הדבר הראשון שאעשה ברגע שיסתיים הבידוד. אני גם מאוד רוצה להיות עם המשפחה שלי. הייתי שמח מאוד גם אם הייתי יכול לעזור לכל תושבי סרביה. זה משהו שמאוד היה משמח אותי, אבל זה כמובן תלוי בחזרה שלי לקבוצה כדי להמשיך שם מאיפה שהפסקנו”.

יכול להיות שהסיפור יפגע בזימון לנבחרת?
“אני תמיד זמין לעזור למדינה שלי ולנבחרת שלי. זאת תמיד התקווה שלי”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x