ריאל מתכננת: חלוץ חדש יחתום, יוביץ’ ייצא בהשאלה

ב’מארקה’ מדווחים שהבלאנקוס החלו לתכנן את היום שאחרי הקורונה, כשהמטרה הראשונה היא צירוף סקורר. שמו של ארלינג האלנד הוזכר כמועמד המועדף. על מריאנו שוב יופעל לחץ לעזוב, יוביץ’ עשוי לצאת בהשאלה כדי לצבור ביטחון

יותר משבועיים חלפו מאז הופסקה הליגה הספרדית, לאף אחד לא ברור מתי (אם בכלל) יחזרו לשחק כדורגל – אבל בריאל מדריד כבר מתחילים לתכנן את העונה הבאה ומתכננים לצרף בחלון ההעברות חלוץ 9. כך מדווח עיתון ‘מארקה’.

לפי הדיווח, המועמד המועדף על הבלאנקוס הוא ארלינג האלנד שלוהט במדי דורטמונד. שמו של הנורבגי בן ה-19 נקשר כמעט לכל מועדון גדול באירופה, כך שזה היה עניין של זמן עד שגם ריאל מדריד תיכנס לרשימה. עם זאת, העובדה שהוא חבר של מרטין אודגור והאפשרות להתחבר איתו לצמד נורבגי במועדון הגדול בעולם בהחלט עשויה לתת לבלאנקוס נקודות זכות במרדף אחריו – אם וכאשר אכן ייכנס אליו.הרצון לצרף חלוץ חדש מגיע בעקבות נתוני ההבקעה המדאיגים של ריאל, שכבשה 49 שערים בלבד ב-27 מחזורי ליגה. ההערכה היא שבמדריד שוב יפעילו לחץ על מריאנו דיאס לעזוב, בתקווה שיסכים להימכר לקבוצה אחרת. במקביל, לוקה יוביץ’ צפוי לצאת בהשאלה לקבוצה עם פחות לחץ – כדי לאפשר לו לצבור מחדש את הביטחון שהיה לו במדי פרנקפורט. בריאל לא מרימים ידיים בקשר לחלוץ הסרבי הצעיר, ומעריכים שעונת השאלה טובה תחזיר אותו למסלול.

ברקע, כמובן, נמצא גם מצב העניינים של קיליאן אמבפה. הנחת העבודה במדריד היא שיהיה בלתי אפשרי להוציא אותו מפסז’ בקיץ הקרוב, למרות שכן נעשים גישושים בכיוון. ההערכה היא שהתנאים לעסקה הגדולה הזו יבשילו רק לקראת קיץ 2021. עד אז, ריאל תצטרך למצוא פיתרונות אחרים – וחלוץ סקורר הוא הדבר הראשון שעומד ברשימת הקניות.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x