שחקני ריאל מימנו ציוד רפואי שיועבר לבתי החולים

הקפטן סרחיו ראמוס אישר את הדיווחים: “חבריי ואני החלטנו להעביר תרומה משמעותית בשיתוף עם יוניסף. כולנו חייבים לעזור”. המטוס ינחת בספרד ביום שישי

שחקני הסגל של ריאל מדריד התגייסו למאבק בקורונה. אחרי הדיווחים השונים בספרד, הקפטן סרחיו ראמוס מאשר רשמית: הבלאנקוס תרמו מכספם ליצירת חבילת סיוע של ציוד רפואי הכרחי לטיפול בחולים בנגיף, שינחת בסוף השבוע בספרד ויועבר לבתי החולים במדינה.

ראמוס, שגריר קרן החירום הבינלאומית של האו”ם לילדים (יוניסף), ניצל את קשריו עם הקרן לטובת העברת התרומה. “בתור שגריר של יוניסף ובעזרתם, עשינו משהו שיכול לסייע”, אישר הקפטן. “חבריי לקבוצה ואני העברנו תרומה משמעותית בשיתוף יוניסף, שתספק ציוד רפואי בבתי החולים במטוס שינחת ביום שישי. כולנו חייבים לעזור במצב הזה”.בין היתר, חבילת הסיוע תכלול מעל 15,000 ערכות לבדיקת קורונה, 1,000 ערכות ציוד מגן לרופאים ומעל רבע מיליון מסיכות רפואיות.

“במועדון התייחסו לנושא הקורונה מאוד ברצינות כבר מהיום הראשון”, סיפר ראמוס. “הם שלחו אותנו לבידוד ביתי והעבירו לנו תכניות אימונים, תכנית תזונה והנחיות לשגרת היום-יום. הכדורגל הוא משני כרגע והדבר הכי פחות חשוב בשלב הזה הוא מתי נחזור לפעילות”, סיכם הקפטן.

התרומה של שחקני הקבוצה מגיעה במקביל לזו של המועדון, כשלפי נשיאת מחוז מדריד היא סיכמה עם פלורנטינו פרס על “תרומה גדולה” לטובת המאבק בקורונה.

ספרד היא בין המדינות שנפגעו בצורה הקשה ביותר מנגיף הקורונה, עם מעל 40 אלף מאובחנים במחלה וקרוב ל-3,000 מקרי מוות. מחצית מהמספרים האלה – הן של המאובחנים והן של המתים – מגיעים ממחוז מדריד. כעת, כאמור, ריאל מדריד כמועדון וכקבוצה מצטרפת למאבק ומסייעת למאמצים של צוותי הרפואה.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון