חאמס לא בתכניות של זידאן וצפוי להימכר בסיום העונה

הקולומביאני, שהתקשה להרשים את המאמן ומיעט לקבל דקות משחק, מסיים חוזה בעוד שנה. בריאל מדריד צריכים לבחור בין שתי ברירות: למצוא לו קבוצה חדשה, או לאבד אותו בחינם בקיץ הבא

למרות משבר הקורונה שהשהה את עונת המשחקים, בריאל מדריד לא מפסיקים לעבוד על בניית הסגל לקראת העונה הבאה. השם החדש שעולה לכותרות הוא זה של חאמס רודריגס, שכל הסימנים מראים שיסיים את דרכו במועדון בקיץ הקרוב.

הקולומביאני בן ה-28 חזר למדריד אחרי שנתיים של השאלה בבאיירן מינכן, כשבריאל חיפשו לו קבוצה אך התקשו למצוא אחת שתשלם תמורתו מחיר סביר. בשל כך, הוחלט להשאירו בסגל של זידאן.לאורך העונה חאמס לא הצליח להרשים את המאמן, שהעניק לו 650 דקות משחק בלבד – נתון שמציב אותו במקום ה-21 במספר הדקות בקבוצה (מתוך 25 שחקני סגל). רק נאצ’ו (641), אודריוסולה (434), ברהים (170) ומריאנו (65) קיבלו פחות דקות ממנו.

כעת, כשבמועדון בונים את הסגל לקראת העונה הבאה, שאלת מקומו של חאמס בקבוצה שוב עולה אל השולחן. אלא שהפעם מתווסף למשוואה גם החוזה של הקשר, שיסתיים ביוני 2021. בהמשך לכך, ובהנחה שאין כוונה להאריך לו את החוזה, לריאל מדריד נותרו שתי אפשרויות עבור חאמס: למכור אותו בקיץ הקרוב עבור המרבה במחיר, או לאבד אותו בחינם בקיץ הבא.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x