בדיקות קורונה ותקופת הכנה: כך הליגה נערכת ליום שאחרי

בספרד עוד רחוקים מאוד מלחזור לשגרה, אבל במנהלת כבר עובדים על פרוטוקול עם סדר פעולות שיכין את המועדונים לרגע בו יתאפשר לשוב לפעילות. עכשיו רק נותר לקוות שהרגע הזה גם יגיע

אמנם עדיין אין תאריך לקראת חזרה לשגרה בספרד, אבל מנהלת הליגה כבר עובדת על פרוטוקול כדי להכין את המועדונים ליום בו יתאפשר לשוב לפעילות.

לפי פרסומים בספרד, 72 שעות לפני שקבוצות יורשו לשוב לאימונים מלאים יעברו כל השחקנים, המאמנים ובני משפחותיהם בדיקות לגילוי נגיף הקורונה. רק לאחר שיימצא שכולם שליליים, הם יורשו להתחיל לעבוד.החזרה לאימונים תחולק לשלושה שלבים: אימונים אישיים בנפרד של כל שחקן עם מגבלה של עד שני שחקנים למגרש או חדר כושר. לאחר שיתקבל אישור, יעברו לאימונים של עד שמונה שחקנים ולבסוף – אימונים סדירים של כל הקבוצה יחד. הקבוצות יזכו לתקופת הכנה של לפחות 15 ימי אימונים מלאים בטרם פתיחת העונה מחדש.

הפרוטוקול עדיין לא פורסם באופן רשמי ויועבר למועדונים כשיתברר שיש אפשרות לחזור ולשחק. במנהלת הליגה מקווים לחדש את העונה בחודשים הקרובים, גם אם זה אומר שהמשחקים ייערכו מול יציעים ריקים. עם זאת, לכל הנוגעים בדבר ברור עניין אחד: הבריאות מעל הכל. שום צעד לא יקרה עד שיתקבל אישור מצד הממשלה בספרד להקל בהנחיות הסגר, ולפחות כרגע – זה נראה עדיין רחוק מאוד.

 

[interaction id=”5e85aacce3c73fe68d09da0f”]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x