שחקני ריאל רוצים לחזור לשחק גם ללא קהל

למרות החמרת משבר הקורונה ואולי אף בגללו, בסגל הקבוצה חושבים שמוכרחים לשוב למגרשים גם כדי לעזור בשיפור מצב הרוח הלאומי. בחיים עצמם, הממשלה צפויה להאריך את הסגר בספרד עד סוף החודש

כמעט חודש אחרי שנעצרה העונה, בספרד עסוקים בימים האחרונים בשאלה איך והאם תחודש הליגה ברקע משבר הקורונה. לפחות מהצד שלהם, לשחקני ריאל מדריד יש תשובה מאוד ברורה: מוכרחים לחזור למגרשים.

במדריד מאמינים שהרבה מעבר לעניין הספורטיבי, חזרת הכדורגל לפעילות – גם מול יציעים ריקים – היא הכרחית במצב כיום, בעיקר כדי לאפשר לאוהדים הסגורים בבתים מקום מפלט מהמציאות הלא פשוטה. ההנחה היא שצפייה בקבוצות האהובות דרך הטלוויזיה יכולה לרומם את מצב הרוח הלאומי, שנמצא בדעיכה מתמדת.גם בהתאחדות ובמנהלת הליגה לוקחים בחשבון את התרחיש של חידוש העונה ללא קהל. הדבר כמובן תלוי באישור הרשויות בספרד ובהבטחת בריאות השחקנים. לא ייעשה שום צעד במימד הספורטיבי מבלי שהממשלה תאפשר הקלות מסוימות בהנחיות הסגר שהוטלו. ולפחות כרגע, נראה שזה עוד רחוק מלהתממש.

ספרד היא אחת המדינות שחוות את משבר הקורונה בצורה הקשה ביותר, עם מעל 100 אלף נדבקים ולמעלה מ-10,000 מתים. לא רק שהממשלה לא חושבת על הקלות בסגר, אלא מסתמן שהוא אף יוארך לכל הפחות עד סוף חודש אפריל – מה שמעמיד את חידוש עונת הכדורגל בספק גדול לתקופה הקרובה.

 

[interaction id=”5e85aacce3c73fe68d09da0f”]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x