חאמס ובייל צפויים לעזוב, אנצ’לוטי רוצה אותם באברטון

במדריד לא מקצצים שכר, אבל מחפשים דרכים להתייעלות כלכלית לקראת היום שאחרי משבר הקורונה. השניים מחזיקים במשכורות עתק למרות שלא מקבלים דקות משמעותיות תחת זידאן. האיטלקי מעוניין לאחד איתם כוחות בקבוצתו החדשה

משבר הקורונה עדיין לא פגע בריאל מדריד, אבל במועדון כבר מתחילים לבחון דרכים להתייעל לקראת היום שאחרי. המצב הכלכלי הבריא של הבלאנקוס שומר אותם במרחק סביר ממהלכי קיצוץ שנרשמים במקומות אחרים, מה שמאפשר לקבל החלטות מושכלות בלי לחץ כדי ליישר את המספרים במציאות החדשה.

אחד הדברים שנשקלים במועדון במטרה להתייעל כלכלית הוא מכירת שחקנים שתופסים מקום בסגל ומחזיקים במשכורות גבוהות, למרות שלא נמצאים ברוטציה של זינדין זידאן. השניים שנמצאים בראש הרשימה הזו הם חאמס רודריגס וגארת’ בייל, שגם צפויים לעזוב.לפי הדיווחים בספרד, השכר של השניים עומד על כ-45 מיליון יורו בעונה – בייל עם 29 מיליון וחאמס עם מעט יותר מ-16 מיליון יורו. זאת כשהסכום הכולל שריאל משלמת על משכורות הוא 284 מיליון יורו, כך שלשניים יש חלק יחסי די משמעותי מתקציב השכר של המועדון.

למרות שהם במקום גבוה בטבלאות השכר, חאמס ובייל נמצאים במקום די נמוך בטבלת הדקות שהם מקבלים. בייל (1,160 דקות משחק) נמצא במקום ה-14 מבין 25 שחקני הסגל מבחינת דקות העונה, כשחאמס (650) הרחק מאחור במקום ה-21.

לאור העובדה שבין כה וכה לשניים אין תפקיד משמעותי בקבוצה של זינדין זידאן, מכירתם לא רק תכניס כסף מההעברה – אלא גם תחסוך את עלויות השכר הגבוהות, שהתמורה בעדן משנית מאוד. זו גם הסיבה שבמדריד לא מבזבזים זמן וכבר החלו לבחון את האפשרויות השונות בגזרת השניים, כשמי שמגלה עניין היא אברטון האנגלית – קבוצתו של המאמן קרלו אנצ’לוטי.

האיטלקי עמד על הקווים של ריאל כשבמועדון הוחתמו בכסף גדול בייל וחאמס, ומצא עבור שניהם מקום משמעותי בסגל. למעשה, בעיני רבים התקופה של השניים תחת אנצ’לוטי הייתה הטובה ביותר במדי הבלאנקוס – ומאז יש רק דעיכה. רצונו עכשיו לאחד איתם כוחות עשויה להיות טובה עבור כל הצדדים, ובריאל בהחלט ינסו לקדם את העניין בשבועות הקרובים.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x