עדיפות לאמבפה: ריאל לא תנסה להחזיר את כריסטיאנו

באיטליה מדווחים שיובנטוס עשויה להציב על המדף את הכוכב הגדול שלה, כדי להכניס כסף למועדון על רקע משבר הקורונה. בספרד כבר מפנטזים על קאמבק אגדי לברנבאו, אבל במדריד פוסלים בכאב את הרעיון כדי לא לפגוע בתכניות לעתיד

משבר הקורונה פוגע קשות בכל תחומי החיים, כשגם מועדוני הכדורגל סופגים הפסדים כלכליים אדירים. באיטליה מדווחים שעל רקע המשבר, יובנטוס תיאלץ ככל הנראה למכור את הכוכב הגדול שלה כריסטיאנו רונאלדו כדי להכניס כסף משמעותי למועדון – ובספרד כבר החלו לפנטז על קאמבק של האגדה לריאל מדריד. למרות זאת, זה צפוי להישאר בגדר פנטזיה.

במדריד ממשיכים לאהוב ולהעריך את כריסטיאנו רונאלדו, ועדות לכך הגיעה רק בחודש שעבר כשהתארח בסנטיאגו ברנבאו ביציע הכבוד במהלך הקלאסיקו. הפורטוגלי האגדי זכה לקריאות עידוד מיושבי האיצטדיון, כשגם בהנהלת המועדון ביקשו להעניק לו כבוד ולהושיב אותו בצמוד לפלורנטינו פרס בתא הנשיא – דבר שכריסטיאנו נאלץ לדחות בנימוס, כדי לא להפגין חוסר כבוד כלפי המועדון הנוכחי שלו.אלא שלמרות האהבה הרבה, במדריד יש גם מי שמוותרים על הרגש ומשמיעים את קול ההיגיון. ולפי הקול הזה, ניצול ההזדמנות של החזרת כריסטיאנו בן ה-35 תטרפד באופן כמעט וודאי את כל התכניות לבניית הקבוצה לעתיד – ובראשן את החתמתו של קיליאן אמבפה, שבעיני רבים היא עניין של זמן.

הפורטוגלי מחזיק בחוזה אסטרונומי בגובה 30 מיליון יורו, שריאל לא הייתה ולא תהיה מוכנה לשלם – בטח ובטח שלא לשחקן בשלהי הקריירה, אגדי ככל שיהיה. למעשה, במדריד עסוקים כרגע בהפחתת עלויות השכר כדי לפנות מקום בתקציב – ולכן גם צפויים למכור בקיץ את חאמס רודריגס וגארת’ בייל, שיושבים על חוזים מנופחים לעומת התמורה המשנית שהם מספקים על כר הדשא.

במועדון משוכנעים שאם כריסטיאנו אכן יוצב רשמית למכירה, יופעל לחץ גדול של אוהדים להחזיר את האגדה לברנבאו – אבל מאמינים שעם כל הכאב והקושי בימים שאחרי, הפרידה התבררה כצעד נכון עבור שני הצדדים. גם אם במדריד עדיין מתמודדים עם ההתאוששות ממנה, התחושה היא שבניית דור ההמשך לא הייתה מתאפשרת כל עוד כריסטיאנו היה חלק מהקבוצה – לטוב ולרע. לכן, העדיפות היא להמשיך הלאה ועם כל הכאב – לא להביט לאחור.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x