ב’מארקה’ מדווחים: ריאל מתכננת לרכוש את הלאנד ואמבפה

העיתון היוצא במדריד מפרסם: לבלאנקוס תכנית רכש ברורה לשנתיים הקרובות. הנורבגי מסומן כמועמד המוביל להפוך לחלוץ הבא של הקבוצה. הצרפתי יגיע שנה אחר כך, כשהמטרה בינתיים היא לגרום לו לדחות כל הצעה לחידוש חוזה בפסז’

קודם הלאנד, אחר כך אמבפה. זו הכותרת בה בחר עיתון ‘מארקה’ הספרדי כדי לתאר את תכנית הרכש של ריאל מדריד, שממשיכה כל העת לעבוד על בניית הקבוצה לשנים הקרובות.

לפי העיתון, במדריד כבר החליטו לנסות ולהחתים בקיץ הקרוב את ארלינג הלאנד. חלוץ בורוסיה דורטמונד מסומן כמועמד המוביל להפוך לאיש שיוביל את התקפת הבלאנקוס בשנים הבאות. לנורבגי סעיף שחרור למספר מצומצם של קבוצות, ביניהן גם ריאל מדריד, העומד על 75 מיליון יורו. ההנחה היא שהיחסים הטובים בין המועדונים יקדמו את המגעים – זאת במידה וריאל אכן תחליט להסתער קדימה בעניינו.



במקביל, ב’מארקה’ מדווחים שגם נושא עתידו של קיליאן אמבפה כבר מתוכנן בבירת ספרד. המטרה כעת היא שאמבפה ימשיך לדחות כל הצעה לחידוש חוזה בפסז’, כשהבלאנקוס יעשו עליו את המהלך בקיץ 2021 במטרה להפוך אותו לכוכב המוביל של המועדון הגדול בעולם.

בסוף השבוע העריך ג’רום רוטן, לשעבר קשר פסז’ וכיום פרשן בצרפת, שעתידו של אמבפה במדריד כבר סגור: “מהמקורות שיש לי, אני יודע שאמבפה כבר היה קרוב מאוד לחתימה בריאל מדריד. עם כל מה שקורה סביב משבר הקורונה, סביר להניח שהגעתו למדריד תידחה. כך או כך, אין שום מצב שהוא יאריך חוזה בפריס. לדעתי המעבר הזה הוא רק עניין של זמן“.

 





אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x