למרות השמועות על הלאנד: ריאל לא מוותרת על יוביץ’

גם אם הנורבגי של דורטמונד נמצא חזק בתכניות הרכש של הבלאנקוס, זה לא גורם להם לשכוח מהחלוץ הסרבי הצעיר בסגל. לא נפסלת האפשרות להוציא אותו בהשאלה כדי שיצבור מחדש ביטחון, אבל אופציית מכירתו לא נמצאת על הפרק

ריאל מדריד לא מוותרת על לוקה יוביץ’. למרות שהחלוץ הסרבי בן ה-22 מתקשה להתאקלם בבירת ספרד ובמקביל כבר מתכננים להנחית בברנבאו שחקני התקפה נוספים, הבלאנקוס לא מוכנים לשקול אפשרות למכור אותו – ובוודאי שלא בקיץ הקרוב.

זה לא סוד שיוביץ’ עדיין לא נכנס לקצב במדים הלבנים של ריאל. הוא קיבל עד כה העונה 770 דקות משחק ב-24 הופעות, אבל רק 8 מתוכן היו בהרכב הפותח. בדקות שהוא קיבל הוא התקשה להפגין יציבות, כשהמספרים הדלים שלו מעידים על כך מצוין עם 2 שערים ו-2 בישולים. למרות זאת, במדריד ממשיכים לראות ביוביץ’ רכש פנטסטי לעתיד.בעיתון ‘אס’ פנו למועדון בשאלה על עתידו של הסרבי, וזכו לתשובה נחרצת: “לוקה נמצא בגיל המושלם להתפתח כשחקן וכאדם. הוא חתום עד 2025 ואנחנו ממשיכים להאמין בו. העונה הראשונה אף פעם לא קלה כי היא דורשת התאקלמות במדינה חדשה, שפה חדשה ותרבות חדשה, אבל אנחנו יודעים מה הפוטנציאל שלו ואף אחד לא מפקפק באפשרויות שעומדות בפניו כאן”.

כשברקע דיווחים רבים על רצונה של ריאל מדריד לרכוש את ארלינג הלאנד מבורוסיה דורטמונד, הבלאנקוס מתעקשים שאין לזה קשר לעתידו של הסרבי. גם אם אכן יגיע חלוץ נוסף, ליוביץ’ היה ונשאר מקום במדריד – הן בהווה והן בעתיד. אמנם לא פוסלים על הסף את האפשרות להוציא אותו לעונת השאלה של צבירת ביטחון, אבל מכירתו של יוביץ’ אינה עומדת על הפרק.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x