בנזמה בריאיון: “אולי אחזור לליון, אבל זה לא הזמן הנכון”

החלוץ הצרפתי התראיין לערוץ הרשמי של קבוצתו לשעבר, בה גדל וממנה הגיע למדריד: “רוצה להמשיך לעשות היסטוריה עם ריאל, שהיא הקבוצה הטובה בעולם. אבל אחר כך? אי אפשר לדעת”

כרים בנזמה רומז על אפשרות שיעזוב את ריאל מדריד לקראת סיום הקריירה. הצרפתי התראיין לערוץ הרשמי של קבוצתו לשעבר, אולימפיק ליון, ונשאל בין היתר על אופציה שיחזור ללבוש את מדיה.

“אני מה שאני היום בזכות ליון. לגבי חזרה לשם, עכשיו זה לא הזמן הנכון”, הבהיר בנזמה. “אני רוצה להמשיך לעשות היסטוריה עם ריאל מדריד, שהיא הקבוצה הטובה בעולם. אבל מה שיקרה אחר כך? אי אפשר לדעת. לסיים את הקריירה במדי ליון? למה לא?”.בנזמה גדל במחלקת הנוער של ליון ורשם במדי הקבוצה הבוגרת 148 הופעות, בהן הבקיע 66 שערים ובישל עוד 26. בקיץ 2009 נרכש על ידי ריאל מדריד תמורת 35 מיליון יורו, יחד עם סוללת כוכבים נוספים שהונחתו באותו הקיץ על ידי הנשיא פלורנטינו פרס.

לאורך השנים, בנזמה רשם 501 הופעות במדי הבלאנקוס, בהן הבקיע 241 שערים ובישל 133. הוא נכנס לספרי ההיסטוריה של ריאל מדריד כאחד מגדולי המבקיעים בתולדות המועדון, כשגם התברג בצמרת הכובשים הגדולים ביותר בליגת האלופות. לצד זה, הוא מנהל מערכת יחסים מורכבת עם קהל האוהדים.

לפי דיווחים בספרד, בנזמה בן ה-32 האריך לאחרונה חוזה שישאיר אותו במדריד עד 2022 – כשיהיה בן 35.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x