כמו עם אשרף: דורטמונד מתעניינת בהשאלת ברהים

בגרמניה מדווחים שהצהובים-שחורים בוחנים את האפשרות להנחית את הספרדי הצעיר במתווה דומה לזה של חכימי: השאלה לשנתיים בלי אופציית רכישה. טרם נעשתה פנייה רשמית בנושא. השחקן עצמו מעוניין להמשיך במדריד

בורוסיה דורטמונד מתעניינת בברהים דיאס. כך מדווחים בגרמניה.

לפי הדיווחים, הצהובים-שחורים נערכים לאפשרות שג’יידון סאנצ’ו יעזוב בקיץ הקרוב – ובמקרה כזה הם סימנו את ברהים דיאס כתחליף מיידי.אמנם טרם נעשתה פנייה רשמית בנושא, אבל ההערכות הן שאם תהיה כזו לריאל מדריד – היא תכלול הצעה למתווה דומה לזה שהיה עם אשרף חכימי: השאלה לשנתיים, ללא אופציית רכישה.

על אף העניין הרב שהוא מעורר, מבחינת ברהים עצמו המטרה היא להישאר שחקן ריאל מדריד גם בעונה הבאה. זאת למרות המיעוט בדקות שהוא מקבל במדי הבלאנקוס. למעשה, מלבד מריאנו (65), ברהי םהוא השחקן שקיבל את מספר הדקות המועט ביותר העונה – 170 בלבד.

דיאס בן ה-20 נרכש ממנצ’סטר סיטי בינואר 2019 תמורת 17 מיליון יורו. הוא מחזיק בחוזה עד יוני 2025, ולמרות שמעמדו כעת הוא בקצה הרוטציה – במועדון רואים בו כישרון גדול לעתיד. רק בינואר האחרון נעשה ניסיון להשאילו לחטאפה כדי שיצבור דקות, אך הוא התעקש להישאר. לקראת הקיץ, בוודאי לאור ההתעניינות המרובה בו, צפוי חישוב מסלול מחדש בעניינו.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x