מסתמן: הגומלין מול סיטי יערך ביום שישי ה-7 באוגוסט

קבלת שבת בניחוח אירופי: לפי דיווחים ברחבי היבשת, ליגת האלופות תחודש מיד לאחר שיושלמו הליגות המקומיות. אם לא יהיו שינויים, ריאל מדריד מתוכננת להתארח במנצ’סטר לקרב על רבע הגמר בעוד פחות משלושה חודשים

חריימה, חלות ושמינית גמר ליגת האלופות. לפי דיווחים באירופה, משחק הגומלין של ריאל מדריד מול מנצ’סטר סיטי יערך ביום שישי, ה-7 באוגוסט.

אמנם אופ”א טרם פרסמה את התאריכים הרשמיים, אבל ברחבי היבשת כבר נסגרים על כך שמשחקי הגומלין בשמינית הגמר יתקיימו בסוף השבוע הראשון של חודש אוגוסט – זאת כמובן בתנאי שלא יהיו שינויים על רקע משבר הקורונה המתמשך.הכוונה הראשונית היא לסיים את העונה בליגות המקומיות עד סוף יולי, כדי לפנות את חודש אוגוסט לטובת ההכרעות במפעלים האירופיים. לפי המתווה המסתמן, החל משלב רבע הגמר ועד הגמר יערכו מפגשים בני משחק אחד שיתקיימו במגרשים ניטרליים – זאת במטרה להגיע להכרעה בהקדם האפשרי, לצאת לפגרת קיץ קצרה ולפתוח את העונה החדשה במהלך ספטמבר.

בהנחה שהמתווה המתוכנן אכן יקבל אור ירוק והליגות המקומיות יסתיימו במועד שנקבע להן, ריאל מדריד תתארח במנצ’סטר למשחק ללא קהל וכשהיא בפיגור 2:1 מהמשחק הראשון בסנטיאגו ברנבאו.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון