קרוס: “לא מדמיין מצב שאעזוב את ריאל למקום אחר”

הקשר התראיין לכלי תקשורת בגרמניה והתייחס לנושא עתידו: “אני רוצה להשלים את שלוש השנים שנותרו לי בחוזה במדריד ואחר כך נראה מה מצבי”. על חידוש העונה ברקע הקורונה: “כולם יעקבו אחרי מה שיקרה עם הבונדסליגה”

הליגה הגרמנית היא הראשונה מבין הליגות הגדולות שמחדשת את העונה ברקע משבר הקורונה. זמן מצוין עבור סוכנות הידיעות בגרמניה לראיין את אחד מבכירי הכדורגל המקומי, טוני קרוס, שהתייחס למספר נושאים.

הבונדסליגה חוזרת
“כאן בספרד יש לנו את ההרגשה שאם בגרמניה אי אפשר יהיה לחדש את הליגה, אף אחד לא יוכל לעשות את זה. לגרמניה יש את הנתונים הנמוכים ביותר מבחינת נדבקים ומקרי מוות מנגיף הקורונה. אם הם לא יצליחו לסיים את העונה, מי כן? אני משוכנע שכולם יעקבו אחרי מה שיקרה עם הליגה הגרמנית”.שגרת הקורונה
“התאמנו בבית לאורך המון זמן עם תכנית עבודה אישית. זה היה כמו חופשה ארוכה, כמו בקיץ, בידיעה שמתישהו הכל יחזור לעצמו. עכשיו התחלנו לחזור לפעילות עם תכנית טרום-עונה של ארבעה או חמישה שבועות”.

המשחק הראשון מול סיטי
“אני חושב שזה היה המשחק הגדול הראשון שלי מזה שש שנים שלא פתחתי בהרכב. ברור שזה הפריע לי, וזה היה רע מאוד אם זה לא היה מפריע. זה הפריע, אבל הייתי צריך לקבל את זה”.

חוזה עד 2023
“בכדורגל שלוש שנים הן המון זמן, ובריאל מדריד זה אפילו יותר זמן (צוחק). אני בהחלט רוצה למלא את כל שלוש השנים האלה במדריד, ובסיומן בגיל 33 זה יהיה זמן נכון לשאול את עצמי מה המצב הפיזי שלי, מה רמת המוטיבציה, האם אני עוד רוצה להמשיך. נחכה ונראה”.

מחשבות על העתיד
“יש דבר אחד שלעולם לא יקראו עליי: ‘קרוס עובר לסין לשנתיים’ או משהו כזה. כולם יכולים לשכוח מזה. אני לא יכול לדמיין את עצמי עובר למקום אחר. אם יגידו לי בריאל ‘טוב, בוא תחתום לעוד שנה כי אתה עדיין מספיק טוב’ – אני לא אפסול את זה. אבל מעבר למקום אחר, כמו אנגליה לדוגמה… אני לא יכול לדמיין לעצמי שאעשה את זה בגיל 33”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון