הזאר: “אני מרגיש טוב מאוד. כיף לחזור לאימונים”

בניגוד להערכות, הכוכב הבלגי מתאמן בקצב גבוה וחוזר לכשירות לקראת חידוש העונה באמצע יוני: “אני צריך לעבוד יותר פיזית ועם הכדור. רוצה להיות מוכן למשחק הבא”. על המעבר לאימונים קבוצתיים: “השבוע הראשון היה קצת מוזר, אבל עכשיו זה הרבה יותר טוב”

ריאל מדריד ממשיכה באסטרטגיית היציאה מהסגר ועברה לאימונים קבוצתיים, בהם מתאפשר לזינדין זידאן לנהל מספר קבוצות עבודה קטנות של עד 10 שחקנים. מי שנהנה מכך מאוד הוא אדן הזאר, שהתראיין על כך לאתר הרשמי של המועדון.

“האימונים עכשיו הרבה יותר טובים כי אנחנו יכולים להתאמן כמו שאנחנו אוהבים”, סיפר הזאר. “השבוע הראשון היה קצת מוזר, אבל עכשיו אנחנו יכולים שוב להתאמן בקבוצות ומול השער. אנחנו רוצים להיות כולנו יחד ולעבוד כקבוצה”.הכוכב הבלגי התאושש מהר מהצפוי מהפציעה ממנה סבל, ושבגינה עבר ניתוח בקרסול שאיים להשבית אותו לאורך הקיץ. הזאר שב לאימונים יחד עם כל שחקני הקבוצה ועומד בקצב הגבוה, כך שההערכה היא שהוא יעמוד לרשותו של זידאן עם חזרת המשחקים בחודש הבא.

“אני מרגיש טוב מאוד. טוב לחזור למגרש ולהתאמן עם החבר’ה”, העיד הזאר בריאיון. “עכשיו אנחנו צריכים לחכות שהמשחקים יגיעו, אבל אני מאוד שמח לחזור. אחרי חודשיים בבית, אני צריך יותר עבודה פיזית ולעבוד יותר עם הכדור. אני רק רוצה להיות מוכן לקראת המשחק הבא”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x