אסנסיו: “אני מרגיש ממש טוב. מחכים שהליגה כבר תחזור”

הספרדי של ריאל מדריד התאושש מהפציעה ומוכן לשוב לפעילות: “הברך מגיבה היטב, פיזית אני במצב מצוין”. לקראת חידוש העונה: “מצפים לזה ולהתמודד במשחקים שיכריעו את קרב האליפות”

יחד עם כל קבוצות הליגה הספרדית, ריאל מדריד תחזור באמצע יוני למגרשים עם חידוש העונה – ויחד איתה ישוב לפעילות גם מרקו אסנסיו, שהתאושש מהפציעה הקשה שספג בקיץ שעבר. רגע לפני, הספרדי התראיין לאתר הרשמי של המועדון והתייחס למספר נושאים.

התאושש מהפציעה
“אני מרגיש ממש טוב. השבוע הראשון היה שונה כשחזרתי לאימונים יחד עם החברים. ההתאקלמות שלי עברה טוב, הברך מגיבה היטב והאמת היא שמבחינה פיזית אני במצב מצוין”.הקושי הגדול במהלך ההתאוששות
“ההמתנה הייתה ארוכה מאוד. עבדתי המון ומעל הכל הייתה לי הרבה סבלנות, כי כשאתה רואה את החברים שלך מתאמנים בכל יום ואני צריך להיות בחדר הטיפולים – זה מכאיב מאוד. עכשיו אני שוב עם החברים במגרש וזה הדבר החשוב ביותר. היה שווה לחכות”.

החזרה לאימונים
“עבר הרבה זמן מאז שכולנו היינו יחד על המגרש ועכשיו אנחנו חוזרים כדי לעבוד על מהלכי ההגנה וההתקפה שלנו. מתאפשר לנו עכשיו להתאמן עם יותר שחקנים והאינטנסיביות עולה באופן משמעותי. ככל שאנחנו מתקרבים לחידוש העונה, כך אנחנו עובדים טוב יותר על הכל. אנחנו מגיעים במצב פיזי נהדר וממש רצינו לחזור ולהתאמן יחד. עשינו עבודה טובה בבתים ורואים את זה על מגרש האימונים”.

חידוש העונה
“אנחנו ממש רוצים שהליגה תחזור ולהתמודד עם המשחקים שיכריעו את הקרב על התואר. אנחנו יודעים שמצפים לנו משחקים על החיים ועל המוות. לכל משחק נצטרך להגיע עם כל מה שיש לנו ונעשה הכל כדי לנצח את כל המשחקים שנותרו”.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x