ברמה אחרת: שחקני ריאל נדהמים מהכושר של הזאר

מאז חזרה הקבוצה לפעילות, חדר ההלבשה מגיב בהלם לנוכח היכולת שמציג הבלגי. במועדון מתרשמים שהוא במצב אפילו טוב יותר מאשר לפני הפציעה והניתוח. אחרי ההערכה שכבר נגמרה לו העונה, אדן מצית את הדמיון לקראת חידוש הליגה

מהיר יותר, חזק יותר ועם מוטיבציה גבוהה הרבה יותר. אדן הזאר של אחרי משבר הקורונה הוא שחקן אחר לגמרי, והעדות הזאת מגיעה מתוך חדר ההלבשה והצוות המקצועי של ריאל מדריד.

לפי מספר דיווחים בספרד, מאז החזרה לפעילות בחודש שעבר – שחקני הסגל נדהמים מהיכולת שמציג אדן הזאר באימונים. במועדון אף מתרשמים שמבחינה פיזית, הוא במצב טוב יותר מאשר היה לפני הפציעה והניתוח שעבר.הזאר העביר את רוב העונה עם פציעה חוזרת בקרסול, שמנעה ממנו לבוא לידי ביטוי בעונת הבכורה במדי הבלאנקוס. בתחילת חודש מרץ הוא קיבל את ההחלטה הקשה ללכת להליך של ניתוח ברגלו, מתוך הבנה שיזדקק להתאוששות של מספר חודשים – משמע יסיים את העונה. משבר הקורונה טרף את הקלפים.

 

 

עצירת העונה לשלושה חודשים העניקה להזאר בדיוק את הזמן שהוא צריך כדי להשתקם מהניתוח, לעבוד בסבלנות ובלי לחץ לאורך ימי הסגר – ואת התוצאות לכך רואים כעת שחקני הסגל באימונים המשותפים לקראת חידוש הליגה.

אחרי שכבר הספידו את העונה הראשונה שלו במדריד, אדן הזאר מצית את הדמיון לקראת הישורת האחרונה. הוא יהיה כשיר ויעמוד לרשותו של זינדין זידאן כבר במשחק החזרה מול אייבר ביום ראשון, כשבמועדון חוזרים להאמין שהכוכב הבלגי יוכל לספק את הסחורה שלשמה הגיע. ואם לשפוט לפי הביצועים והמוטיבציה הגבוהה להוכיח את עצמו, לא מן הנמנע שהוא גם יעמוד בציפיות.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x