זידאן: “ניצחנו על הדשא. עכשיו שכל אחד יגיד מה שהוא רוצה”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מה-1:2 הקריטי על סוסיאדד באנואטה, שהחזיר את הבלאנקוס לפסגה: “לא זכינו עדיין בכלום, הליגה תוכרע רק בסיום העונה”. על הביקורות נגד השופטים: “אנחנו מתרכזים בכדורגל. על כל היתר, שאחרים ידברו”

אחרי ניצחון שלישי ברציפות מאז חידוש העונה, הפעם 1:2 על סוסיאדד באנואטה, ריאל מדריד חזרה אל הפסגה ותלויה בעצמה במאבק האליפות. בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

ניצחון חשוב
“זה ניצחון מאוד מספק. זה איצטדיון שמאוד קשה לבקר בו, מול יריבה חזקה שהקשתה עלינו מאוד. לא היה משחק פשוט, אבל אני חושב שאנחנו רואיים לניצחון הזה. לא יודע מה לומר מעבר לזה. הגיע לנו לנצח. העובדה שעלינו לפסגה לא משנה את המצב, כי ברור לנו שהליגה תוכרע רק בסיום העונה. אנחנו מוכרחים להמשיך עם מה שעשינו עד עכשיו, בריכוז מקסימלי ועם שאפתנות גבוהה”.ביקורת על השופטים
“מפריע לי שבסוף מדברים בעיקר על הנושא הזה. יש כאן קבוצה, יש משחקים ששוחקו מתחילת העונה ונראה לפי הדיבורים שהגענו לכאן ולא עשינו כלום על הדשא. אנחנו לא יכולים לשלוט במחלוקות ובמה שאנשים אומרים. אנחנו באנו וניצחנו על הדשא. עכשיו שכל אחד יגיד מה שהוא רוצה”.

ההחלטות השנויות במחלוקת
“כמו תמיד, אין לי שום כוונה להיכנס לדיון אם השופטים בעדנו או נגדנו. יש פה שופט שעושה את העבודה שלנו ואנחנו מתרכזים בדברים שאנחנו צריכים לעשות. זה מה שעשינו ולכן זה ניצחון שהגיע לנו, ומבחינתנו זה הדבר החשוב ביותר. אני מעדיף לדבר על כדורגל ועל המשחק עצמו. על כל היתר, שאחרים ידברו”.

לוח המשחקים הצפוף
“זה לא שינוי כל כך גדול מבחינתנו. גם בעונה רגילה יש לנו עומס משחקים בזמן קצר, עם שחקנים שנדרשים לשחק 60-70 משחקים ועכשיו אנחנו משחקים כל יומיים-שלושה. הדבר הטוב הוא שכולם בקבוצה מעורבים במה שאנחנו עושים”.

החזרה לפסגה
“זה לא משנה כלום. זה לא משנה את הדברים שאנחנו רוצים לעשות. יש לנו עוד שמונה משחקים לעונה, והמאבק הזה יימשך עד הסוף. לא זכינו בשום דבר עדיין. זה נכון שאנחנו עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים מאז חידוש העונה, אבל ברור לנו שנצטרך להמשיך להיאבק עד הסוף כי יש בליגה כמה קבוצות ממש טובות. אנחנו ברצף טוב, השחקנים שומרים על עצמם מבחינת הכושר, אנחנו תמיד רוצים עוד – והמטרה היא להמשיך ולנצח את כל המשחקים שנותרו”.

ראמוס שבר את שיא השערים לשחקן הגנה בליגה
“בעיניי, הוא הבלם הטוב בעולם. יש כמה בלמים ממש טובים, אבל מה שהוא השיג לאורך כל כך הרבה שנים זה מרשים. מההיכרות שלי איתו, גם כששיחקתי לצדו, האישיות שלי תמיד דוחפת להשיג עוד וזה מושרש גם לקבוצה ולמועדון. זה בונוס אמיתי”.

הפציעה של סרחיו
“הוא ספג מכה חזקה וכואב לו מאוד, אבל אני חושב שזאת רק מכה יבשה ולא יותר מזה. אלה חדשות טובות”.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x