ראמוס: “רוצים את האליפות ורואים את זה על המגרש”

קפטן ריאל מדריד חדור מוטיבציה: “אנחנו בכושר מצוין. לשמחתנו אנחנו תלויים בעצמנו. אפשר לראות את התשוקה שלנו בכל משחק מהרגע הראשון”. הבקיע את שערו ה-10 העונה בליגה: “הדבר היחיד שחשוב הוא הצלחת הקבוצה”

שלושה ימים אחרי שהבקיע את שער הניצחון מול חטאפה, סרחיו ראמוס עושה זאת שוב ומעניק שלוש נקודות סופר-חשובות ב-0:1 היקר על אתלטיק בילבאו. בסיום המשחק, הקפטן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“זה היה ניצחון מאוד חשוב. זה היה אחד המשחקים הקשים ביותר שהיו לנו מול יריבה שתמיד קשה לנו נגדה. אנחנו מוכרחים להתקדם צעד אחרי צעד. אנחנו בכושר מצוין ושמחים על שלוש נקודות שיעבירו את הלחץ לברצלונה. לשמחתנו, אנחנו תלויים בעצמנו. אנחנו רוצים לזכות באליפות ורואים את זה על המגרש עם התשוקה שלנו בכל משחק מהרגע הראשון”.עוד פנדל מדויק
“הדבר היחיד שאני חושב עליו הוא החשיבות של שלוש הנקודות. אלה רגעים עם לחץ גבוה ואני מרגיש מהם הכי בנוח שאפשר. אני חושב שאני האדם האידיאלי כדי לקחת את האחריות ולבעוט את הפנדלים האלה”.

שובר שיאי הבקעות
“סטטיסטיקות אישיות בעדיפות משנית מבחינתי. מה שאני רוצה זה לעזור לקבוצה לזכות באליפות. זה הדבר החשוב. אם הייתי רוצה פרסים אישיים, הייתי משקיע את זמני בלשחק טניס. הדבר החשוב הוא תמיד מה שאנחנו עושים כקבוצה”.

הגנת ברזל
“ידענו שהקבוצה שתעשה פחות טעויות ותשמור על השער תהיה זו עם היתרון. אנחנו טובים מאוד מבחינה הגנתית ומאוד מאוזנים. העבודה הקבוצתית שאנחנו עושים חייבת לקבל את הקרדיט”.

תלונות על השיפוט
“אליפות לא זוכים או מאבדים בגלל השופטים. לא צריך לתת להם את הקרדיט על זה שאנחנו ראשונים. הם לא עשו שום דבר מכריע. הם כאן כדי לעזור למשחק, ולפעמים הם צודקים ולפעמים לא”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x