זידאן: “עד שהתואר לא יובטח מתמטית, לא יכולים להירגע”

למרות הניצחון החשוב על בילבאו, מאמן ריאל מדריד מסרב לחגוג: “לא מתעסק בשאלה אם זה צעד בדרך לאליפות או לא. אנחנו לא יכולים לחשוב על זה”. הבלאנקוס עם ניצחון שביעי ברציפות מאז חידוש העונה: “זה מרשים”

ריאל מדריד ממשיכה לעשות את העבודה במירוץ האליפות, שומרת על מאזן מושלם מאז חידוש העונה וסופרת ניצחון שביעי ברציפות – הפעם 0:1 בחוץ על אתלטיק בילבאו במסגרת המחזור ה-34.

בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.ניצחון חשוב
“זה בהחלט ניצחון מאוד חשוב. זה היה משחק עיקש עם הרבה לחימה ואינטנסיביות גבוהה. זה גם מה שהצגנו מהצד שלנו. ניצחון מאוד חשוב”.

צעד גדול לאליפות?
“עד שמתמטית הליגה לא מוכרעת, אנחנו לא יכולים להירגע ולחשוב על האליפות. הצגנו את הכוח והיציבות שלנו. אין לי שום כוונה לדבר על צעד גדול לאליפות או דברים מהסוג הזה, גם אם ימשיכו לשאול אותי בכל יום. יש לי ניסיון רב בקריירה, גם כשחקן, וכל המשחקים קשים. מה שאני כן מוכן להגיד זה שלנצח את כל שבעת המשחקים עד עכשיו מחידוש העונה זהדבר מרשים”.

דעתך על הפנדל?
“עדיין לא ראיתי את המהלך”.

מה הדבר שאתה הכי אוהב בקבוצה?
“אני בעיקר אוהב את הכוח שלנו. אנחנו מציגים את הכוח והאיזון שלנו גם כשאנחנו מאבדים את הכדור. אנחנו עושים עבודה ממש טובה. חסר לנו קצת משהו בהתקפה ואנחנו יכולים להשתפר בזה, אבל הכי חשוב הוא להציג את הכוח ההגנתי שלנו”.

הקבוצה איבדה מהחדות
“זה צירוף של כמה דברים. יכול להיות שזה גם עניין פיזיולוגי. אנחנו משחקים כל שלושה ימים. אבל אני לא חושב שחוסר החדות הוא עניין רק שלנו. לדעתי זה משהו שעובר על כל הקבוצות”.

ה-VAR שוב התערב
“נמאס לי לשמוע שאנחנו מנצחים בזכות השופטים. ברור לי שזה לא ישתנה, אלב לשחקנים האלה מגיע כבוד. אף אחד לא ייקח את זה מאיתנו”.

סרחיו ראמוס בועט פנדלים
“הוא אשף בזה. הוא נשאר אחרי אימונים ועובד על זה, וזה בהחלט יתרון עבורנו”.

מעמדם של בייל וחאמס
“חאמס לא זומן כי הוא ביקש לא להצטרף לנסיעה של הקבוצה. בייל הוא חלק מהסגל”.

המשחק של מיליטאו
“הוא הציג משחק נהדר. זהון נכון שהוא לא שיחק יותר מדי העונה. אני שמחק בשבילו כי בסופו של דבר כל השחקנים מעורבים, וכשמגיע הזמן של מי מהם לשחק – הוא עושה עבודה טובה על המגרש”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x