המועדון קורא לאוהדים להימנע מחגיגות במקרה של אליפות

סכנת הקורונה עדיין לא חלפה ובריאל מדריד מבקשים למנוע כל אפשרות של התקהלות שתסכן את הקהילה: “אנחנו מודעים לתקופה בה אנחנו חיים ומחויבים לנקוט בזהירות המקסימלית. הצלחה של הקבוצה לא צריכה להיות צעד אחורה במאבק נגד המגיפה”

אחרי הניצחון החשוב בגרנאדה, ריאל מדריד עשתה צעד משמעותי לעבר תואר האליפות ה-34 – ובמועדון כבר נערכים לקראת החגיגות האפשריות במידה ויוכתרו. אלא שבניגוד לזכיות קודמות, הפעם ההיערכות היא כדי למנוע חגיגות.

בשל סכנת התפרצות הקורונה, במועדון הוציאו הודעה רשמית שקוראת לאוהדים שלא להתקהל ולהימנע מחגיגות – כדי לא לקחת סיכונים מיותרים בצל התפשטות הנגיף בספרד:“ריאל מדריד מבקשת מחבריה ואוהדיה שלא להגיע לכיכר סיבלס במקרה של זכייה באליפות.

כולנו מודעים למצב הקשה שאנחנו חווים ולמאמץ שהקהילה שלנו משקיעה כדי להיאבק בהשלכות של נגיף הקורונה. גם הכדורגל שותף למאמץ הזה.

שני מחזורים לסיום העונה, גם אנחנו וגם ברצלונה יכולים לזכות באליפות. אם ריאל מדריד תהיה זו שתוכתר כאלופה, השחקנים שלנו לא יתייצבו לאירועי החגיגות המסורתיים – בייחוד זה בכיכר סיבלס. בהמשך לזה אנחנו מבקשים מהאוהדים, במקרה של זכייה באליפות אין לצאת לאף מקום כדי לחגוג. כולנו מוכרחים להמשיך לשתף פעולה ולקחת אחריות כדי למנוע כל סיכון להתפרצות הנגיף.

ריאל מדריד מודה מראש לכל האוהדים על ההבנה. כל המאמץ והעבודה של השחקנים, צוות המאמנים והמועדון כולו להשיג את התואר הזה הושקעו תמיד במטרה לחלוק אותו עם האוהדים, אך אנחנו מודעים לתקופה בה אנחנו חיים ומחויבים לנקוט בזהירות המקסימלית הנדרשת.

ריאל מדריד חשה מחויבת להעביר את המסר החשוב הזה מתוך אחריות גדולה ואמונה שכל הצלחה אפשרית של הקבוצה שלנו – לא צריכה להוות צעד אחורה במאבק של כולנו כנגד המגיפה”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x