עכשיו זה רשמי: ברהים הושאל לעונה אחת למילאן

אחרי שבמשך שנה התעקש להישאר במדריד ולהיאבק על מקומו, הספרדי הצעיר סוף סוף השתכנע וייצא לאיטליה. לפי הדיווחים בספרד, ריאל תקבל בדיוק מה שרצתה: עונת השאלה אחת בלי אופציית רכישה, בסיומה ישוב אל שורות הבלאנקוס

ברהים דיאס יוצא רשמית לעונת השאלה אחת למילאן. לפי הדיווחים בכלי התקשורת בספרד, לאיטלקים אין אופציית רכישה – ובסיום העונה הוא ישוב לריאל מדריד.

הכישרון בן ה-21, שהגיע לריאל מדריד ממנצ’סטר סיטי בינואר 2019 תמורת 17 מיליון יורו, סירב עד עכשיו לצאת בהשאלה – למרות שהחזיק במספר רב של הצעות, כולל מקבוצות בליגה הבכירה בספרד. אלא שאחרי העונה האחרונה, בה מיעט לשחק, השתכנע ברהים שהדבר הנכון בשבילו הוא לצאת לעונת התחשלות במקום אחר.קבוצות רבות עמדו בתור בשבילו, כשהעדיפות הייתה להישאר בליגה הספרדית – עד שהגיעה ההצעה ממילאן, וטרפה את הקלפים. מועדון הענק מאיטליה, שגם ישחק במוקדמות הליגה האירופית וצפוי להשתתף במפעל האירופי לאורך העונה, רצה את ברהים אף במסגרת של עסקת רכישה – אך ריאל מדריד סירבה לכך בתוקף. הבלאנקוס עמדו על כך שהמטרה היא עונת השאלה אחת בלבד, בסיומה ישוב לספרד.

לאחר מו”מ ארוך, הצדדים הגיעו להבנות – וברהים נתן את האישור לצאת לדרך. הכישרון הספרדי יעשה את הדרך למילאנו, ישחק במדים האדומים-שחורים לאורך העונה הקרובה – ולאחר מכן יחזור לריאל מדריד, כשהוא ממשיך לחלום על האפשרות לזכות בדקות משחק משמעותיות במדיה.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x