במנהלת מחכים שריאל או סלטה יודחו מאירופה

הנשיא חאבייר טבאס ימתין עם קביעת תאריך חלופי למשחק הדחוי: “סטטיסטית קשה להאמין ששתי הקבוצות יגיעו רחוק במפעלים האירופאים, וזה יפתח לנו אפשרויות בהמשך”

ריאל מדריד וסלטה ויגו מחכות שמנהלת הליגה הספרדית תקבע להן תאריך חלופי לקיום המשחק הדחוי מסוף השבוע. אלא שלפי נשיא המנהלת, חאבייר טבאס, הן יכולות להמשיך לחכות.

על רקע הלו”ז העמוס של שתי הקבוצות, שמשתתפות גם בשלבי הנוקאאוט של ליגת האלופות (ריאל) והליגה האירופית (סלטה), במנהלת מתקשים מאוד למצוא תאריך פנוי בתקופה הקרובה. כעת, כך מתברר, במנהלת לא ישברו את הראש וימתינו לראות אם אחת מהן תודח בקרוב. 

_3AM0589Thumb

 

בריאיון שהעניק לעיתון ‘אס’ הספרדי, הודה טבאס שבארגון ימתינו לראות מה ישיגו הקבוצות באירופה – מתוך הנחה שלפחות אחת מהן תסיים את דרכה.

“סטטיסטית קשה לראות את שתיהן הולכות עד הסוף באירופה, וזה יפתח לנו אפשרויות בהמשך”, אמר טבאס. “שלא יובן לא נכון – אני מקווה שהקבוצות הספרדיות יגיעו לגמר המפעלים האירופאים. לוח המשחקים צפוף מאוד, אבל זאת בעיה שאפשר לפתור. נמתין לראות מה יקרה איתן ולפי זה נמצא תאריך”.

ריאל תפגוש בשמינית גמר ליגת האלופות את נאפולי (15 בפברואר ו-7 במרץ), בעוד סלטה ויגו תתמודד בשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית מול שחטאר דונייצק (16 ו-23 בפברואר).

במידה ושתי הקבוצות יגיעו לפחות עד שלב חצי הגמר – המשחק הדחוי ביניהן צפוי להתקיים בשבוע האחרון של העונה, סביב ה-17 במאי.

 

חושבים שאתם יכולים למצוא זמן פנוי? לוח המשחקים עד סוף העונה לפניכם…

 

ללא שם
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x