גביע האליפות יוענק לריאל בפתיחת העונה הבאה

חובבנות: הבלאנקוס יניפו את הגביע לעיני הברנבאו רק במשחק הבית הראשון לעונת 2017/18. הסיבה: בשל הכרעת המאבק במחזור הסיום, מנהלת הליגה לא ידעה לאן להביא את התואר

עוד פארסה הזויה מבית היוצר של מנהלת הליגה הספרדית. ריאל מדריד, אלופת הליגה לעונת 2016/17, לא תזכה להניף את הגביע עד למשחק הראשון של עונת 2017/18. הסיבה: מנהלת הליגה לא ידעה לאן להביא אותו במחזור הסיום.

בשל מאבק האליפות הצמוד בין ריאל לברצלונה, שהוכרע רק במחזור האחרון של העונה, במנהלת לא ידעו האם להביא את הגביע למשחקה של ריאל מול מלאגה – או שמא לקמפ נואו, בו ברסה אירחה את אייבר. על שני העתקים לגביע אף אחד לא חשב, והפיתרון שהועדף הוא לאפשר חגיגות זכייה – רק ללא התואר עצמו.האבסורד הופך לגדול יותר כשחושבים על סגל השחקנים שזכה בתואר. לא מופרך בכלל להסיק שבעונה הבאה יהיו מספר שינויים בסגל של ריאל מדריד, כשחלק יעזבו וחלק אחר יצטרפו. בכך, שחקנים שהזיעו כדי לזכות בתואר לא יוכלו לחגוג אותו מול האוהדים – בעוד ששחקנים שרק הצטרפו דווקא כן יעשו זאת.

לאחרונה נשמעות ביקורות רבות בספרד כנגד התנהלות מנהלת הליגה, וקריאות לשנות את ההרגל המשונה הזה. בין היתר, עלתה ההצעה ההגיונית שהחל מהעונה הבאה ייעשה שימוש בהעתקים של הגביע, למקרה של הכרעה במחזור האחרון בשני מגרשים – ועריכת טקס הנפה במגרש הרלוונטי. את הגביע המקורי, כך טוענים, אפשר להעניק למועדון הזוכה במועד מאוחר יותר.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x