זידאן: “שיחקנו טוב. ההגרלה? לא משנה לי את מי נקבל”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מהניצחון על דורטמונד, בסיום שלב הבתים של ליגת האלופות: “להבקיע שלושה שערים זה תמיד הישג”. למרות העלייה לשמינית הגמר, הוא כרגע לא מקדיש לזה מחשבה: “יש זמן עד אז. כרגע מעניין אותי רק המשחק מול סביליה בשבת”

ריאל מדריד סיימה את שלב הבתים של ליגת האלופות בטעם טוב, אחרי ניצחון 2:3 על בורוסיה דורטמונד. המאמן זינדין זידאן אמנם נהנה מההישג ומהעלייה לשמינית הגמר, אבל במסיבת העיתונאים שלאחר המשחק הוא הודה שהוא כבר חושב על המשוכה הבאה – משחק הליגה החשוב מול סביליה בשבת בסנטיאגו ברנבאו.

הניצחון על דורטמונד
“פתחנו את המשחק טוב, הבקענו פעמיים בדקות הראשונות. אחר כך הגיעה הפציעה של ואראן וזה קצת הרס לנו. חצי השעה האחרונה של המשחק הייתה טובה מאוד, כשלוקאס ואסקס חזר לעמדה שלו ודני סבאיוס היה טוב. הצגנו משחק טוב. להבקיע שלושה שערים זה תמיד הישג”.שמינית הגמר
“אני מאמין שנהיה בעמדה חזקה מאוד בפברואר, כששמינית הגמר תגיע. אנחנו עוברים עכשיו ימים טובים ואני בטוח שאחרי החגים ופגרת החורף נהיה בכושר טוב. ביום שני נגלה מי תהיה היריבה שלנו. ברור לנו שזאת תהיה יריבה קשה. לא משנה לי את מי נקבל”.

פסז’ היא אפשרות בהגרלה
“אני לא חושב על ההגרלה. כרגע מעניין אותי רק משחק הליגה בשבת. פסז’ עשתה דברים יפים עד עכשיו, שיחקה טוב וניצחה משחקים. הם נראים טוב מאוד כרגע, אבל אני לא מתכוון לדבר על ההגרלה. אני רוצה ליהנות מהניצחון שלנו, כי אין לנו הרבה זמן עד למשחק הבא”.

זכייה נוספת בליגת האלופות?
“יש עוד דרך ארוכה מאוד. עלינו לשמינית הגמר, שזה הדבר החשוב ביותר כרגע. סיימנו את שלב הבתים עם ניצחון. עד השלב הבא יש עוד הרבה מאוד משחקים לשחק. יש לנו את הליגה הספרדית, גביע העולם למועדונים, גביע. אחר כך נחזור להתמקד בליגת האלופות”.

רפאל ואראן
“הוא נפגע מעצמו ויעבור בדיקות. הוא אומר שזה לא משהו חמור, אבל נצטרך לחכות ולראות. הוא לא יהיה כשיר למשחק מול סביליה בשבת, זה די בטוח”.

היעדרויות רבות לקראת סביליה
“אני לא מודאג. נמצא את הפיתרונות כדי להציב הרכב טוב שיוכל להציג משחק טוב. אני בהחלט חש צער על הפציעות, כמו זו של ואראן, אבל יש לנו סגל עמוק ונמצא את המחליפים”.

חלון ההעברות של ינואר
“יש אפשרות שנחתים שחקנים. יכול להיות שנעשה את זה. החלון נפתח ב-1 לחודש ומסתיים ב-31. נראה מה יהיה. בשנים האחרונות לא קרה הרבה בחלון ההעברות בחורף. האפשרות קיימת, כמו בכל שנה, ונבחן את המצב”.

 

[interaction id=”5a286a294ec737000191fa18″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x