קאסמירו: “הפסד מדכא. מוכרחים להילחם על כל תואר”

הקשר הברזילאי של ריאל מדריד יצא מאוכזב מההפסד 4:2 לאתלטיקו בסופרקאפ האירופי: “יכולנו להרוג את המשחק, אבל לא עשינו את זה – והם הענישו אותנו”. על החילוף שלו: “הייתה לי התכווצות שריר. לקראת הסיום כבר לא הייתי אני בגלל העייפות”. על ההמשך: “יש עוד הרבה על מה לשחק. צריכים להמשיך לעבוד קשה”

בסיום ההפסד 4:2 לאתלטיקו מדריד בסופרקאפ האירופי, קאסמירו יצא אל התקשורת והתייחס למספר נושאים.

המשחק
“נתנו את כל מה שהיה לנו על המגרש. ריאל מדריד תמיד צריכה לזכות בתארים, אבל אנחנו יודעים שהיו שתי קבוצות על המגרש – ויריבה שיש לנו הרבה כבוד אליה. ההתרגשות והעבודה שאנחנו משקיעים עבור החולצה הזאת לא חלפו. זה היה משחק של הרבה פרטים קטנים. הייתה מולנו יריבה נהדרת. יכולנו להרוג את המשחק כשעלינו ליתרון 1:2, אבל לא עשינו את זה – והם הענישו אותנו כי יש להם שחקנים נהדרים”.טעויות הובילו לספיגות
“אני לא מתכוון לחפש טעויות ספציפיות של שחקנים, כי אנחנו מנצחים יחד ואנחנו מפסידים יחד. זה הפסד מדכא ואנחנו לא רגילים לזה. מוכרחים לברך את אתלטיקו כי הם ראויים לניצחון הזה. עכשיו אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה, כי יש עוד הרבה על מה לשחק ואנחנו מוכרחים להילחם על כל תואר”.

החילוף
“הייתה לי התכווצות שריר. אני ממש בסדר, אבל קצת עייף. התכנון שלי עם המאמן היה שאשחק 60 דקות, אבל יצא ששיחקתי קצת יותר בגלל הלחץ של המשחק. לקראת הסיום כבר לא הייתי אני, בגלל העייפות וההתכווצויות”.

מצב הרוח
“אנחנו קצת מבואסים בגלל שעשינו את הדבר הכי קשה, שהוא להשלים מהפך מול אתלטיקו. ידענו שהם מתגוננים המון וזה מקשה על היריבות להבקיע, אם אתה לא מחפש את השער השלישי – הם יפגעו בך”.

הקבוצה
“כריסטיאנו עזב וברור שכל קבוצה הייתה מתגעגעת אליו, כי הוא שחקן נהדר. אבל הוא כבר לא איתנו ואני לא אדבר עליו, בדיוק כמו שלא אדבר על זידאן. אנחנו צריכים לדבר על המאמן שלנו, ז’ולן לופטגי, שעושה עבודה מצוינת. הצגנו דברים ממש טובים במשחק ואנחנו חייבים להמשיך ולהשתפר. השחקנים מנסים לעשות את המיטב שביכולתם כדי לזכות בתארים עבור ריאל מדריד”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x