בייל: “מנהיג? אני כאן כדי לעזור. אנחנו קבוצה”

הוולשי של ריאל מדריד המשיך להציג יכולת מצוינת גם בניצחון 1:4 על ג’ירונה, בו תרם שער ובישול: “אנחנו עובדים טוב יחד”. בנזמה הוסיף: “מצפים ליותר ממני ומגארת’. ננסה לעשות את המיטב”. קאסמירו: “המפתח הוא לשחק כמו קבוצה”

אחרי 1:4 על ג’ירונה בקטלוניה, ריאל מדריד ממשיכה לחייך כל הדרך אל המקום הראשון בטבלת הליגה הספרדית. בסיום המשחק התייצבו מספר שחקנים מול העיתונאים ושיתפו בתחושות שלהם.

“חשוב לפתוח את הליגה בצורה טובה ואנחנו שמחים על הניצחון נגד ג’ירונה”, אמר גארת’ בייל, שתרם שער ובישול וממשיך ביכולת הנהדרת שלו. “אנחנו יודעים שמשחק נמשך 90 דקות, לא 45. צריכים לנצל את ההזדמנויות שאנחנו מגיעים אליהן. זה הכדורגל”.“האם אני המנהיג? אני כאן כדי לעזור. אנחנו קבוצה. אנחנו עובדים טוב יחד וצריכים לזכות בכל התארים האפשריים”, הבהיר הוולשי.

בנזמה: “מצפים ליותר ממני ומבייל, ננסה לעשות את המיטב”
“כדורגל זה לא רק להבקיע שערים, אלא לנצח משחקים. אני יודע שלכבוש זה דבר חשוב לחלוץ, אבל בשבילי הדבר החשוב ביותר הוא לנצח. כריסטיאנו? אי אפשר לשכוח אותו. הוא היה חשוב לריאל מדריד והבקיע הרבה שערים. הוא לא איתנו, אבל אנחנו קבוצה ואני אנסה להבקיע יותר”.

“אנשים תמיד רוצים עוד חלוץ, עוד קשר, עוד מגן. זאת ריאל מדריד. אני בטוח שהעונה אנשים מצפים ליותר ממני ומבייל, וננסה לעשות את המיטב שלנו”.

 

קאסמירו: “המפתח הוא לשחק כמו קבוצה”
“איפשרנו לג’ירונה להשיג את הכדור בקלות והלחץ שלנו לא היה מספיק טוב במחצית הראשונה, אבל תיקנו את הדברים כדי לנצח. לופטגי יודע איך לגרום לנו לשחק בצורה נוחה יותר. אנחנו מודים לו. הוא אמר לנו מה אנחנו צריכים לעשות”.

“המפתח לעונה הזו הוא לשחק כמו קבוצה והערב הראינו שיש לנו קבוצה מצוינת שיכולה לשחק ולזכות בליגה. מי בועט את הפנדלים? לופטגי אמר שכל אחד מאיתנו יכול לבעוט. אין סידור”.

 

מרסלו: “בטוחים שנמשיך להשתפר בכל משחק”
“אנחנו בדרך הנכונה ובטוחים שנמשיך להשתפר בכל משחק. הצגנו משחק טוב ולקחנו את שלוש הנקודות. קיילור? בעיניי הוא מדהים. יש לנו שני שוערים פנטסטיים ולא משנה מי מהם משחק”.

 

[interaction id=”5b83bd07b2f5084a53fc8d90″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x