קרוס: “היינו זקוקים לניצחון”. לוקאס: “ירד משקל מהכתפיים”

שחקני ריאל מדריד מודעים לציפיות לגבי היכולת הפושרת, אבל יצאו מרוצים מה-1:2 על ויקטוריה פלזן. הקשר הגרמני: “צריכים להישאר מאוחדים כדי לשנות את המצב”. קאסמירו: “אנחנו לא בתקופה טובה, אבל שואבים ביטחון מהתוצאה הזאת”

אחרי קצת יותר מחודש בו לא טעמו את טעם הניצחון, שחקני ריאל מדריד סוף-סוף ירדו מעט מחויכים מכר הדשא אחרי 1:2 על ויקטוריה פלזן. בסיום המשחק, יצאו מספר שחקנים אל התקשורת ושיתפו את תחושותיהם.

קרוס: “היינו חייבים את הניצחון הזה”
“היינו זקוקים לניצחון. יצרנו המון מצבי הבקעה ועשינו מספיק כדי להבקיע יותר שערים. מבחינה התקפית, עשינו עבודה טובה והכנסנו חיים למשחק. היינו חייבים את הניצחון הזה והיינו צריכים להרוג את המשחק מוקדם יותר. כשהמשחק צמוד זה יכול להיות מסוכן. הכי חשוב שניצחנו. לא משנה אם נסיים במקום הראשון או השני בבית, אנחנו צריכים לעלות לשמינית הגמר. בעונה שעברה סיימנו במקום השני בבית המוקדם ואתם יודעים איך זה הסתיים”.“אנחנו צריכים להתאושש ולהתחיל להתרכז ולהתכונן לקראת יום ראשון. אני בטוח ושמח עם לופטגי. בשנים האחרונות, הפסדנו משחקים וידענו איך להפוך את המצב. אנחנו סגל טוב וצריכים להישאר מאוחדים כדי לשנות את המצב”.

קאסמירו: “אף אחד לא היה מופתע אם היינו מנצחים 2:5”
“אנחנו שואבים ביטחון מהניצחון הזה. אנחנו לא בתקופה טובה, אבל השגנו את שלוש הנקודות ועכשיו צריכים להתמקד בברצלונה. אם להיות כנים, אנחנו לא משחקים טוב ונמצאים ברצף תוצאות רע – אבל אנחנו ריאל מדריד. אנחנו מגבים את המאמן ואת הצוות שלו. זה הזמן לעבוד קשה ואני בטוח שנשנה את המצב”.

“אני מרוצה מההזדמנויות שיצרנו. אף אחד לא היה מופתע אם המשחק היה מסתיים בתוצאה 2:5. השגנו את שלוש הנקודות ועכשיו צריך להמשיך ולהשתפר. יש לנו את כל האמון שבעולם במאמן שלנו. ריאל מדריד תמיד רוצה לנצח. אנחנו יודעים שמשחק בקמפ-נואו הוא מיוחד. זה משחק קשה, אבל אנחנו תמיד באים כדי לנצח ולקחת את שלוש הנקודות”.

ואסקס: “הניצחון מוריד משקל מהכתפיים שלנו”
“אלה היו שלוש נקודות הכרחיות והמטרה שלנו היא פשוט לנצח. אנחנו צריכים להיות מרוצים מזה. זה העניק לנו דחיפת מרץ שהיינו זקוקים לה, כדי שניתן את כל מה שיש לנו בקלאסיקו ביום ראשון. הקבוצה עובדת קשה כבר כמה שבועות והניצחון הזה היה הפרי לעבודה שלנו. זה מוריד משקל מהכתפיים. עכשיו צריך לחזור לשגרה ולהמשיך לנצח”.

 

[interaction id=”5bd016861307c043726d9429″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x