בוטרגניו: “אייאקס משחקת נהדר. נצטרך להיות במיטבנו”

נציג ריאל מדריד בהגרלת שמינית גמר ליגת האלופות התייחס למפגש הכפול עם ההולנדים: “אנחנו מדברים על שני מועדונים היסטוריים. יהיה מפגש אטרקטיבי”. הגומלין בברנבאו: “לפני כן נצטרך להשיג תוצאה גדולה באמסטרדם. יהיה שם משחק קשה”

ריאל מדריד הוגרלה לשחק מול אייאקס אמסטרדם בשמינית גמר ליגת האלופות. יהיה זה המפגש הראשון בין השתיים מאז עונת 2012/13, כשלהולנדים תהיה זו הפעם הראשונה בשלבי הנוקאאוט של ליגת האלופות מזה 13 שנה. לאחר ההגרלה, הדירקטור אמיליו בוטרגניו התייחס לתוצאותיה והתכונן למפגש.

מפגש צמוד
“אנחנו מדברים על שני מועדונים היסטוריים, שני מועדונים שתרמו להתפתחותו של המפעל הזה ויהיה מפגש מאוד אטרקטיבי עבור האוהדים. ברור לנו שמצפים לנו שני משחקים מאוד קשים ונצטרך להציג את המיטב שלנו כדי לעבור שלב, ולחזור לכאן להגרלת רבע הגמר”.

אייאקס
“היא משחקת כדורגל טוב מאוד העונה. יש להם שילוב בין שחקנים צעירים למנוסים, והם הציגו שלב בתים מצוין כשהיו קרובים גם לסיים ראשונים. יש להם סגנון משחק נהדר, הם אוהבים להחזיק בכדור ומשחקים כדורגל התקפי. קצת כמונו. הקרב על השליטה במשחק ובכדור יהיה אחת המפתחות כדי להכריע את המפגש”.

ניסיון
“הם יגיעו במוטיבציה גבוהה מאוד למשחק הזה, וצריך להיות לנו בראש שהם לא שיחקו בשלבי הנוקאאוט כבר הרבה מאוד זמן. הם פוגשים את ריאל מדריד, האלופה המכהנת, וזה יהיה אתגר גדול בשבילם. בבית הם חזקים במיוחד. נצטרך לנסות להשיג שם תוצאה טובה, כדי שעם תמיכת הברנבאו נעלה לשלב הבא – וזו המטרה שלנו”.

הגומלין בברנבאו
“זאת ליגת האלופות ואנחנו יודעים מה המשמעות של משחקים אירופיים בסנטיאגו ברנבאו עבור המועדון והאוהדים. אבל עוד לפני זה, אנחנו נצטרך להשיג תוצאה גדולה באמסטרדם. נתכונן היטב למשחק הראשון, שיהיה קשה”.

 

[interaction id=”5c17624d09db423bc10e7b73″]

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x