הוכיחה אופי: 0:2 לריאל על אלצ’ה. הפער בפסגה: 4 נק’

יממה אחת אחרי איבוד הנקודות המפתיע של ברצלונה, ריאל מדריד מנצלת היטב את המעידה ומגדילה את הפער בראש הטבלה. חודש לפני הקלאסיקו, הבלאנקוס יכולים להיות אופטימיים באשר להמשך העונה

יש רגעים במהלך עונה שהיכולת של הקבוצה מפנה את מקומה לטובת מבחן אופי. לא חשובים שמות השחקנים, לא חשובה היסטוריית המועדון ולא משנה מה הושג עד אותו הרגע. נטו מבחן של אופי, של כושר מנטלי. המשחק מול אלצ’ה היה בדיוק אחד כזה.

על פניו, אלצ’ה היא לא היריבה שצריכה להקשות על ריאל מדריד. אלא שהבלאנקוס בתקופה פחות מזהירה (בלשון המעטה), ומשחק חוץ מול יריבה שבשבילה המשחק הזה הוא מרגעי השיא של העונה כולה. כשמוסיפים לזה את איבוד הנקודות של ברצלונה יום קודם, עם הסיכוי להגדיל את הפער בפסגה ל-4 נק’ – כובד המשקולת רק הולך וגובר. עכשיו תצרפו לזה מחצית ראשונה שמסתיימת בתיקו 0:0, ותנסו לדמיין את רף הלחץ במועדון.דווקא ברגע הזה, כשהכי קל להישבר ולהתפרק מרוב פאניקה, ריאל מדריד הפגינה קור-רוח מרשים. ובכדורגל, קור-רוח שווה ערך, רוב הזמן, למשחק מדוייק. ובמקרה כזה, זה היה עניין של זמן עד שיגיע השער הראשון של ריאל מדריד – ומשם אפשר היה לשחרר אנחת רווחה.

בשונה מלא מעט הזדמנויות בעבר, ריאל מדריד מנצלת את המעידה של ברצלונה ומחזירה לעצמה את יתרון 4 הנקודות בפסגה. עוד מוקדם להכניס את השמפניות למקרר, אבל אם ריאל תדע לנצל את הריצה הנוכחית – יחד עם חזרתם של מודריץ’, ראמוס וחאמס בשבועות הקרובים – אפשר להיות אופטימיים.

במצב העניינים הנוכחי – בדיוק בעוד חודש, ב-22 במרץ, מגיעים לקמפ נואו לקלאסיקו שיכול לסגור את העונה הזאת. ריאל מדריד חייבת לתת את כל כולה בחודש הזה, כדי להגיע לפחות עם פער 4 הנק’ למשחק הזה. ומה יקרה אחריו? נחכה בסבלנות.

הרכב ריאל מדריד: קסיאס, קרבחאל, פפה, ואראן, מרסלו, קרוס, סילבה (ייארמנדי/84′), איסקו (ארבלואה/87′), בייל, רונאלדו, בנזמה (חסה/90′)
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x