קאסמירו: “פוגבה והזארד? הטובים צריכים לשחק בריאל”

הקשר הברזילאי התראיין בספרד והתייחס גם לשמועות הרכש: “המועדון יחליט מי יגיע”. המסר לאוהדים: “מדריד תמיד חוזרת. לוקחים אוויר כדי לחזור בכל הכוח”. על השריקות נגד בייל: “זה פוגע גם בנו”

חודש לפני סיום העונה, קאסמירו הגיע לאירוע השקה במדריד בו התייחס למספר נושאים שעל סדר היום.

העונה של בנזמה
“הוא אמר שהוא חלוץ 9 עם נשמה של 10 וזה בדיוק ככה. זאת העונה הטובה ביותר של כרים מאז שהגעתי לריאל. הוא שחקן נהדר, אדם נהדר וחבר נהדר. מוכרחים לברך אותו. זה כבוד לשחק לצדו”.מסר לאוהדים
“ריאל תמיד חוזרת. זה המסר שלי. אנחנו נשוב ונהיה חזקים. אנחנו לוקחים אוויר כדי לחזור בכל הכוח, אבל קודם כל אנחנו צריכים לסיים כמו שצריך את המשחקים שנותרו לנו העונה”.

מועדון עם לחץ
“בסופו של דבר מתרגלים לזה. זה טבעי כי זה המועדון הגדול בעולם”.

פוגבה והזארד
“השחקנים הטובים ביותר בעולם צריכים לשחק בריאל מדריד. המועדון הוא זה שיחליט מי יגיע. שניהם שחקנים נהדרים”.

פוגבה מתאים לריאל?
“הוא מתאים לכל קבוצה שהוא ישחק בה כי הוא שחקן מצוין. אם הוא יגיע, נברך אותו ונקבל את פניו – אבל כרגע הוא לא פה וצריכים לכבד את מנצ’סטר יונייטד”.

מהפכה בסגל
“השחקנים שנכשלו העונה הם אותם אלה שזכו בליגת האלופות ארבע פעמים בחמש השנים האחרונות. כולנו שחקנים טובים מאוד בסגל הזה”.

שריקות נגד בייל
“יש לו ניסיון והוא יודע איך להכיל את זה, למרות שזה לגמרי נורמלי אם זה ישפיע עליו או עלינו בכלל – כי כששורקים לו, שורקים לכולנו. אנחנו קבוצה. אנחנו מרגישים מאוד לא בנוח עם דברים מהסוג הזה. הוא העניק לנו המון תארים”.

החתמה אפשרית של ניימאר?
“זאת שאלה שצריך להפנות לנשיא. הוא שחקן נהדר. שחקן עם האיכות שלו הוא באנקר בכל קבוצה, אבל מוכרחים לכבד את פריס סן ז’רמן”.

הדעיכה של מרסלו
“הוא שחקן מצוין ורק לפני כמה חודשים דיברו עליו במונחי המגן השמאלי הטוב בעולם. אין טעם להתייחס רק לעונה הזאת של מרסלו, כי כולנו כשלנו בה. כשאנחנו מפסידים – כולנו מפסידים יחד”.

ויניסיוס ג’וניור
“הוא הוכיח שהוא ראוי להיות שחקן ריאל מדריד. הוא כדורגלן נהדר”.

סוף עידן?
“תמיד יהיו כלפינו ביקורות כשאנחנו לא מנצחים, אבל מוכרחים לתת גם קצת כבוד לקבוצה שזכתה בליגת האלופות ארבע פעמים בחמש עונות”.

 

[interaction id=”5cab9e65abf28f3d793bc823″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x