פורטו גיששה בנוגע לנאבאס. רוצה אותו כגיבוי לקסיאס

בין המועדונים קיימת מערכת יחסים טובה, שבאה לידי ביטוי במספר עסקאות בשנים האחרונות. זידאן היה רוצה לראות את קיילור על תקן מחליף לקורטואה, אבל יאפשר לו לקבל בעצמו את ההחלטה בנוגע לעתידו

קיילור נאבאס עשוי לעזוב את ריאל מדריד בקיץ הקרוב, וכעת גם מסתמנת כתובת אפשרית – מועדון הכדורגל של פורטו.

הפורטוגלים גיששו לאחרונה בנוגע למעמדו של נאבאס בריאל, כשהם רואים בו גיבוי הולם לאיקר קסיאס שעתידו לא ברור על רקע התקף הלב שחווה לאחרונה. אם יחליט לתלות את הכפפות בסיום העונה, הקוסטה-ריקני מסומן כמי שיחליף אותו בין הקורות כשוער הראשון של הכחולים-לבנים.

מערכת היחסים בין ריאל מדריד לפורטו טובה מאוד, ובשנים האחרונות זה אף בא לידי ביטוי במספר עסקאות בין הצדדים – דוגמת רכישתם של דנילו ומיליטאו מצד הבלאנקוס, ומעברו של קסיאס לפורטוגל מהעבר השני.

מבחינת מעמדו במדריד, נאבאס כבר יודע שטיבו קורטואה צפוי להיות השוער הבכיר החל מהעונה הבאה. זינדין זידאן היה רוצה לראות את הקוסטה-ריקני ממשיך על תקן שוער שני, אבל יאפשר לו לקבל בעצמו את ההחלטות בנוגע לעתידו המקצועי.

נאבאס בן ה-32 מסיים בימים אלה את עונתו החמישית במדי הבלאנקוס של ריאל מדריד. עם עזיבתו של קסיאס, הוא הפך לשוער הבכיר של הקבוצה ושמו חתום גם על רצף הזכיות ההיסטורי בשלושה גביעי אירופה רצופים. העונה הוא חילק את הדקות יחד עם שוער הרכש קורטואה, ורשם 20 הופעות – בהן ספג 19 שערים ושמר על רשת נקייה ב-7 משחקים.

 

[interaction id=”5c8e0616f115e06019e10c04″]

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x