במידה ונאבאס יישאר, לונין צפוי לצאת שוב בהשאלה

נכון להיום, קיילור לא מחזיק באף הצעה רלוונטית ועשוי להישאר בריאל מדריד גם בעונה הקרובה. במקרה כזה, ההערכה היא שהאוקראיני הצעיר – שתוכנן לשמש כגיבוי לקורטואה – יאלץ לעזוב כדי לא לפגוע בהתפתחותו

למרות שרק לפני חודשיים נפרד מהסנטיאגו ברנבאו עם סיום העונה, קיילור נאבאס עשוי בסופו של דבר להישאר שחקן ריאל מדריד גם בעונה הקרובה. הקוסטה-ריקני לא מחזיק באף הצעה רלוונטית, מה שככל הנראה יוביל להישארותו בסגל של זינדין זידאן.

נאבאס (32) היה בדרך הכמעט בטוחה לעזוב, בשל בחירתו של זידאן בטיבו קורטואה כשוער הראשון בעונה הקרובה. אנדריי לונין הצעיר, שזכה בתחילת הקיץ במונדיאל לנבחרות צעירות עם אוקראינה, תוכנן לשמש כשוער השני של קורטואה – מה שסלל את דרכו של נאבאס החוצה. 

 

למרות התכניות של ריאל, חודש לפני פתיחת העונה – וקיילור נאבאס עדיין כאן. לפי הדיווחים, הקוסטה-ריקני הערים קשיים על עזיבתו עם דרישות שכר מופרזות שהרתיעו מועדונים מלצרף אותו. בנפיקה, פורטו ופסז’ גיששו בעניינו, אך המגעים קרסו בזה אחר זה.

כעת בריאל מניחים שהסבירות להישארותו של נאבאס גבוהה מזו שיעזוב. במקרה כזה, קיילור צפוי לשמש כמחליפו של קורטואה ולשחק במשחקי הגביע, בעוד שלונין הצעיר יפנה את מקומו ויאלץ לצאת להשאלה נוספת. בעונה שעברה הושאל האוקראיני ללגאנס, שם לא קיבל מספיק הזדמנויות. במידה ויושאל שוב, ריאל תוודא בהסכם ההשאלה שהוא יקבל דקות משחק משמעותיות לטובת המשך התפתחותו המקצועית.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x