לאן עכשיו? אפשרויות העזיבה של גארת’ בייל

שכר חלומי בסין עם ויתור על המשך הקריירה באירופה, חזרה לאקסית טוטנהאם, עסקת חליפין על פוגבה עם מנצ’סטר יונייטד, מעבר לגרמניה או בכלל לאיטליה? אחרי שזידאן הראה לו את הדלת החוצה מריאל מדריד, סקירת היעדים הפוטנציאליים של הוולשי

גארת’ בייל אמנם לא שיחק ולו דקה אחת במשחק ההכנה של ריאל מדריד מול באיירן מינכן, אבל דווקא בגלל זה הוא האיש שלא מפסיקים לדבר עליו מאז. ההתבטאויות הישירות של זינדין זידאן כלפי הוולשי, תוך אמירה ברורה שהוא רוצה לראות אותו “עוזב בהקדם האפשרי”, פתחו באופן רשמי את הדלת החוצה בפני גארת’ בייל. כעת נשאלת השאלה – לאן יעבור הוולשי? אספנו עבורכם את היעדים הבולטים שהוזכרו כאופציונליים.

שנחאי שנואה
הקבוצה הסינית פנתה לריאל מדריד בתחילת הקיץ עם הצעה להסיר מעל הבלאנקוס את עול שכרו הגבוה של בייל – אך לא לשלם עליו אפילו לא יורו אחד ולקבלו בחינם. בריאל דחו את ההצעה על הסף.ג’יאנגסו סונינג
אחד המועדונים העשירים בסין, שנמצא בבעלות ענקית הקמעונות סונינג (שמחזיקה גם ב-70% מאינטר מילאנו). כיום משחקים בשורות הקבוצה אדר (חלוץ נבחרת איטליה) ואלכס טשיירה (בעבר בשחטאר דונייצק). המועדון הסיני יכול לעמוד בדרישות השכר של בייל ולפי הדיווחים גם מוכן לשלם לריאל דמי העברה תמורתו. עם זאת, חוסר רצונו של בייל לעבור לסין היווה מכשול לקדם עסקה אפשרית.

טוטנהאם הוטספר
סגנית אלופת אירופה והאקסית המיתולוגית של בייל מעוניינת לקבל את הוולשי חזרה ללונדון. לפי הדיווחים באנגליה, היא אף הציעה לריאל סכום העברה שנע סביב 50-60 מיליון יורו. אמנם מדובר בסכום נמוך משמעותית ממה שבמדריד ציפו לקבל על הוולשי (סביב 80-100 מיליון יורו בימים אופטימיים יותר), אבל עדיין סכום שאי אפשר לסרב לו כל כך מהר. בייל עצמו צפוי להסכים לחזור הביתה לאי הבריטי, אך הרבה תלוי גם בשכר שיוצע לו.

מנצ’סטר יונייטד
אופציית העברתו של בייל ליונייטד נשמעה כמעט בכל קיץ בשנים האחרונות, אך הפעם האינטרס העיקרי מגיע דווקא מכיוונה של ריאל מדריד. אחת האפשרויות שעלו במסגרת עסקת רכישתו של פול פוגבה היא שילובו של בייל בתוספת תשלום. לא מן הנמנע שהאופציה הזו תיבחן מחדש, והפעם גם על ידי נציגיו של בייל עצמו.

באיירן מינכן
בשבועות האחרונים עלה שמה של הענקית הגרמנית כיעד אופוציונלי עבור בייל. עם זאת, גם סוכנו וגם נציגים רשמיים של המועדון הגרמני הכחישו את הדבר. ההתבטאות האחרונה הייתה של מאמן באיירן, ניקו קובאץ’, שבמסיבת העיתונאים לקראת משחק ההכנה מול ריאל טען שקבוצתו לא מעוניינת בוולשי.

אינטר מילאנו
כמו באיירן מינכן, גם מועדון הפאר האיטלקי נכנס לבורסת השמות של היעדים הפוטנציאליים עבור בייל. ובדיוק כמו במקרה של הגרמנים, גם כאן יצא סוכנו של הוולשי לתקשורת כדי להפריך את השמועות. עם זאת, אינטר ממשיכה לחפש את דרכה ולא מן הנמנע שאם ריאל תרד מדרישות דמי ההעברה הגבוהות שלה – הנראזורי יהפכו גם הם לרלוונטיים.

 

[interaction id=”5d2d78662a9c60e262448a0b”]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x