זידאן: “רוצים להיכנס לקצב ולעשות כמיטב יכולתנו”

מאמן ריאל מדריד התייצב למסיבת עיתונאים לקראת משחק ההכנה השני מול ארסנל (רביעי, 02:00): “אנחנו יודעים שנפגוש קבוצה ששיחקה הרבה יותר משחקי הכנה מאיתנו. אנחנו ממשיכים עם ההכנות שלנו ורוצים להציג יכולת טובה”. על בייל: “הוא שחקן שלנו ואני מכבד אותו”

ריאל מדריד ממשיכה במסע משחקי ההכנה שלה בארצות הברית, כשכעת היא נערכת לקראת מפגש מול ארסנל (רביעי, 02:00 לפנות בוקר). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן כינס מסיבת עיתונאים והתייחס למספר נושאים.

אחרי באיירן
“במשחק הראשון שלנו ראינו כמה דברים מאוד טובים. אנחנו מתרכזים עכשיו במשחק הקרוב שלנו. אנחנו יודעים שנפגוש קבוצה ששיחקה הרבה יותר משחקי הכנה מאיתנו עד כה. אנחנו ממשיכים עם ההכנות שלנו ומתכוונים להיכנס לקצב טוב יותר ולעשות כמיטב יכולתנו יחסית לעובדה שזה המשחק השני שלנו”.המטרה מול ארסנל
“הדבר החשוב מבחינתנו הוא התחושות שאנחנו מקבלים. אנחנו רוצים להציג יכולת טובה, לנסות ולשלוט במשחק ולהסתכן כמה שפחות כשאנחנו לא מחזיקים בכדור. אנחנו צריכים להיכנס לקצב ומקווים שיהיה משחק טוב”.

טאקפוסה קובו ישחק בקסטיליה?
“הוא יודע איפה הוא נמצא. הוא מתאמן נהדר ואין לו שום פחד כשהוא משחק. הוא נהנה מהמשחקים והוא בהחלט שחקן טוב. כמו שהוא אמר בעצמו, כל השחקנים כאן חשובים. אנחנו כאן כדי להתכונן לעונה וקובו כרגע איתנו. הוא מתאמן, הוא משחק ואני לא חושב מה יקרה הלאה. כשנחזור למדריד נראה מה יהיה”.

רודריגו גואש
“הוא משחק לרוב בכנף ימין ושם הוא גם ישחק מול ארסנל. אנחנו בשלב של ההכנות וכשנשוב למדריד נראה מה יהיה גם איתו. כרגע אנחנו מתאמנים טוב, מנסים לשחק טוב ומתכוננים”.

ההתבטאויות בנושא בייל
“אני אנסה להיות מאוד ברור. קודם כל, לא הפגנתי שום חסר כבוד כלפי אף אחד – ובמיוחד לא כלפי שחקן. תמיד אמרתי את אותו הדבר: השחקנים הם החלק החשוב ביותר בכל זה. בכל פעם ששחקן מעורב בעניין, אני תמיד אגבה אותו. דבר שני, מה שאמרתי הוא שהמועדון עובד על עזיבתו של בייל. דבר שלישי, גארת’ לא התלבש למשחק מול באיירן בגלל שהוא לא רצה. הוא אמר שהמועדון עובד על העזיבה שלו ולכן הוא לא השתתף. גארת’ שחקן ריאל מדריד. הוא מתאמן איתנו כרגיל ונראה אם הוא ייקח חלק במשחק הקרוב שלנו”.

בייל ביקש לא לשחק מול ארסנל?
“לא. הוא מתאמן כרגיל ונראה מה יהיה. אתם יודעים הכל על המצב. המועדון עושה את מה שהוא צריך לעשות וזה הכל. בייל הוא כרגע חלק מהסגל ואני מכבד את זה. זה הדבר החשוב ביותר מבחינתי”.

הנוכחות של בייל מפריעה לך?
“לא. ממש לא. אני מכבד את כל השחקנים שלי. הוא איתנו, הוא יתאמן איתנו ויעשה בדיוק את מה שכל אחד אחר בסגל עושה. אני לוקח אותו בחשבון בכל דבר שאנחנו עושים”.

מעמדו של חאמס רודריגס
“הוא שחקן ריאל מדריד. לא יודע מה יקרה איתו הלאה. אתם מכירים את המצב שלו ונראה איך זה יסתדר. אני כרגע מתרכז בסגל שיש לי כאן, וזה הדבר ההגיוני לעשות”.

הפופולריות של זידאן בארצות הברית
“זה מראה שבתקופה שלי כשחקן הייתי כנראה שחקן מפתח ואנשים מראים את החיבה שלהם. זה תמיד דבר טוב. השחקנים הם החלק החשוב ביותר. האוהדים באים לראות את השחקנים”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x