זידאן: “אתלטיקו לוחמנית. נרגשים לשחק בדרבי”

מאמן ריאל מדריד דרוך לקראת המפגש מול היריבה העירונית, למרות שמדובר בטורניר הכנה: “היא יריבה קשה ואנחנו מוכנים לקראתה. משוכנע שיהיה משחק נהדר”. על פציעת אסנסיו: “מבואסים עבורו. מקווה שיחזור ממנה חזק יותר”

ריאל מדריד תסיים בסוף השבוע את מחנה האימונים ומסע המשחקים בצפון אמריקה, ותעשה את זה בסטייל עם מפגש דרבי לוהט מול אתלטיקו (03:00, שבת לפנות בוקר). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

המשחק מול אתלטיקו
“זה משחק ההכנה השלישי שלנו ואנחנו ננסה להמשיך עם מה שאנחנו עושים: לעבוד קשה, להתחרות ולנסות לעשות עבודה טובה יותר על המגרש. השחקנים נרגשים לשחק בדרבי ואני משוכנע שיהיה משחק נהדר. אנחנו מתכוונים להגיע למשחק הזה במטרה להציג יכולת טובה ולהתחרות בו. נפגוש יריבה קשה ולוחמנית ואנחנו מוכנים לקראתה. כולם רוצים לראות משחק טוב”.פציעת אסנסיו
“אנחנו מבואסים מאוד עבור מרקו. אנחנו דואגים לו. השחקנים התאחדו סביבו. זאת פציעה רעה ואני מקווה שהוא יחזור ממנה אפילו חזק יותר. במשחק נגד ארסנל נראינו טוב, אבל סיימנו עם טעם מר בגלל מרקו. הדברים הטובים שראינו שם פחות חשובים מאשר הפציעה של מרקו”.

גם מנדי נפצע
“זאת פציעה קלה. הוא לא יהיה איתנו במשחק. אני לא יודע כמה זמן הוא ייעדר, אבל זה מסוג הדברים שיכולים לקרות בטרום עונה. מקווה שהוא יתאושש במהרה”.

רצף הפציעות
“אני מתכוון להמשיך ולחלק את הדקות בין השחקנים שלי. כשאתה מאבד חלק מהשחקנים בגלל פציעות זאת בעיה אמיתית, אבל זה דבר טבעי”.

שינוי בתכניות בגלל אסנסיו?
“אנחנו כרגע מרוכזים במשחק מול אתלטיקו ובשחקנים שעומדים לרשותנו. אחר כך נחזור למדריד כדי להתרכז בפתיחת הליגה. שום דבר לא השתנה מבחינתנו. אני לא חושב על מי יחליף את מרקו. אנחנו מתוסכלים מהפציעה, אבל כמו שאמרתי – מתרכזים כרגע רק במשחק”.

ההכנה
“אנחנו עובדים טוב. השחקנים מכירים בחשיבות של טרום העונה. אחרי המשחקים כאן (בארה”ב) יהיו לנו עוד כמה משחקי הכנה עד לפתיחת הליגה. תקופת טרום העונה עוזרת לנו להיכנס לקצב ולצבור דקות משחק”.

באתלטיקו אומרים שהם רוצים את חאמס
“זה עניין של המועדונים, לא שלי”.

גארת’ בייל
“הוא מתאמן. יש לנו כעת משחק והוא יהיה איתנו בו”.

השוער הראשון
“אתם תראו. כשאמרתי שהעונה זה יהיה ברור, התכוונתי שזה יהיה ברור לשחקנים. אנחנו צריכים שתהיה תחרות. זה דבר טבעי. אתם תראו מי ישחק מול אתלטיקו”.

סבאיוס הושאל לארסנל
“הוא שחקן מפתח. זה לא שהוא לא הסתדר עם התכניות שלי. הוא צריך דקות משחק וזה דבר שהוא לא קיבל כאן. זה הכל. בריאל מדריד יש תחרות קשה. אני מקווה שהוא ישחק העונה כמות רבה של משחקים ויעשה עבודה טובה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x