זידאן: “אנחנו נשתפר. תהיה לנו טובה מאוד”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מניצחון הבכורה של הקבוצה במשחקי ההכנה, 3:5 על פנרבחצ’ה בגביע אאודי. על מריאנו: “נצטרך לחזור למדריד ולראות מה יהיה”. על קובו: “יהיה טוב אם הוא ישחק בקסטיליה ויתאמן איתנו. הוא צעיר ואסור למהר איתו”

ריאל מדריד סוף סוף רושמת ניצחון ב-90 דקות בתקופת ההכנה לעונת 2019/20, אחרי 3:5 על פנרבחצ’ה במשחק על המקום ה-3 בגביע אאודי. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

שיטת המשחק
“שיחקנו הרבה פעמים במערך 4-4-2, למרות שבפועל זה הופך למערך 4-4-1-1 עם חופש לאיסקו או הזאר. בעמדת הקשר האחורי אפשר לשחק עם ואלוורדה. הרעיון הוא לשנות דברים, כי אנחנו צריכים לשנות את המערך”.בייל שיחק גולף בזמן משחק הקבוצה מול טוטנהאם
“אני לא יודע…. אתם מספרים לי משהו שכביכול קרה. אני מקווה שהוא התאמן שם. נראה כשנחזור למדריד. אני לא מתכוון לאסור עליו לעשות דברים. נראה מה הוא עשה. הוא נשאר במדריד כדי להתאמן ואני חושב שזה מה שהוא עשה”.

מריאנו דיאס
“נצטרך לחזור למדריד ואז לראות מה יהיה. אני מניח שכבר נמאס לכם מהתשובות שלי, כי אפילו לי נמאס מהתשובות שלי”.

ההגנה שוב סופגת בצרורות
“אני לא אוהב לספוג שלושה שערים, אבל אנחנו נשתפר. אני יודע שתהיה לנו עונה טובה מאוד. אני עם השחקנים שלי עד המוות”.

טאקפוסה קובו
“הצטרפו אלינו למשחקי ההכנה הרבה שחקנים מהאקדמיה. קובו רק הצטרף אלינו לאחרונה. הוא שחקן לעתיד. נראה מה נעשה איתו ומה יהיה הכי טוב בשבילו. זה יכול להיות טוב אם הוא ישחק בקסטיליה ויתאמן איתנו. הוא שחקן צעיר ולא צריך למהר איתו”.

אנדריי לונין
“כשנחזור למדריד נראה מה מצבו של כל אחד. חשוב לדעת מה השחקן חושב. הוא שוער לעתיד, שוער מאוד טוב – ואני שמח שיצא לו לשחק”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x