זידאן: “לא מרגיש שהמעמד שלי מעורער. בדיוק להיפך”

מאמן ריאל מדריד התייצב מול התקשורת לקראת המשחק מול סביליה, אבל התייחס בעיקר לרוחות שנושבות סביב המועדון אחרי ההפסד לפסז’: “הדרך היחידה לשפר דברים היא להמשיך לעבוד”

אחרי ההפסד לפריס סן ז’רמן באמצע השבוע, ריאל מדריד חוזרת לליגה ותצא למשחק חוץ מאתגר לא פחות מול מוליכת הטבלה סביליה. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

התחושות אחרי פסז’
“אנחנו מאוד לא מרוצים מההפסד בפריס, אבל אנחנו צריכים להמשיך לעבוד ולהתכונן למשחקים כמו שצריך. אנחנו מתרכזים במשחק מול סביליה וניתן את כל מה שיש לנו כדי לנצח”.באופן אישי
“קיבלתי את ההחלטה לחזור למועדון כי הרגשתי מספיק חזק ומוכן לקחת על עצמי פרויקט חדש. אני לא מרגיש שהמעמד שלי מעורער מבחינת המועדון. בדיוק להיפך”.

השמועות בתקשורת
“אם אני אתחיל לקרוא מה כותבים עליי בתקשורת, אני פשוט אעזוב. אני לא מתעסק בזה. אנחנו לא יכולים לשלוט במה שאומרים וכותבים מחוץ למגרש. הדבר היחיד שאנחנו שולטים בו הוא איך שאנחנו נראים על הדשא”.

לשפר את המצב
“האם אנחנו יכולים לעשות יותר? ברור. אבל תמיד היו ותמיד יהיו תקופות טובות יותר ותקופות טובות פחות. זה לא מפתיע אותי. תמיד יהיו גם רגעים מורכבים כאלה בריאל מדריד. הדרך היחידה לשפר דברים היא לעבוד”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x