זידאן: “הגיע לנו יותר. צריכים להמשיך בדרך הזאת”

אחרי התיקו המאופס בדרבי, ריאל מדריד נותרה הבלתי-מנוצחת היחידה העונה בליגה. המאמן מרוצה: “מוכרח לברך את השחקנים. המפתח היה לשחק בסולידריות”. על היכולת הקבוצתית: “חסר לנו עוד משהו בחלק הקדמי, אבל אנחנו עובדים על זה”

ריאל מדריד ממשיכה במומנטום החיובי ומסיימת שבוע מאתגר בטעם טוב, כשהיא חוזרת מהמטרופוליטנו של אתלטיקו עם נקודה ומשחק שלישי ברציפות בו היא שומרת על רשת נקייה. בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

התחושות שאחרי
“הגיע לנו הרבה יותר מנקודה. אני חייב לברך את השחקנים, כי הם שוב הציגו משחק סולידי. שמרנו על רשת נקייה ונראינו טוב מבחינה הגנתית. היה חסר לנו משהו בחלק הקדמי, אבל אנחנו עובדים על זה. כשהתוצאה היא 0-0 אתה תמיד יכול לקחת יותר סיכונים. התמודדנו מול יריבה שניסתה לצמצם את כל האפשרויות ההתקפיות שלנו. יכולנו לקחת את שלוש הנקודות מכאן”.אדן הזאר
“מוכרחים לגבות אותו. הוא עשה עבודה טובה. אני חושב שלא חסר לו עוד הרבה כדי להיות במאת האחוזים שלו. לא יצרנו יותר מדי מצבים, אבל צריכים להמשיך במסלול שלנו. אנחנו צריכים להתמקד בעבודה שהשקענו כקבוצה על המגרש”.

אינטנסיביות
“ברור לנו עד כמה חשוב לשחק בכל משחק עם אינטנסיביות, אבל הפעם המפתח היה לשחק בסולידריות. הצגנו כאן ריאל מדריד מאוד חזקה. אתלטיקו לא יצרה כמעט אף מצב הבקעה נגדנו וזה נתון מכריע. היה חסר לנו משהו בהתקפה ואנחנו חייבים ליזום קצת יותר. בסך הכל אנחנו יוצאים מכאן מרוצים כי הוספנו עוד נקודה למאזן שלנו, ועכשיו הראש כבר במשחק הבא”.

היכולת הקבוצתית
“אם נמשיך לשחק ככה בהגנה ונישאר מאוחדים, נגרום לצרות גם בהתקפה. חשוב מאוד שאנחנו בלתי מנוצחים משחק שלישי ברציפות ואנחנו מוכרחים להמשיך ככה. אנחנו בפסגה, צוברים נקודות. אנחנו בכושר טוב ומשחקים טוב. אנחנו עושים עבודה טובה בלחץ על היריבה בחצי המגרש שלה ובסך הכל הצגנו משחק מאוד סולידי”.

כרים בנזמה
“המשחק הזה הוכרע בסופו של דבר בהצלה של אובלק אחרי נגיחה טובה מאוד של כרים. שיחקנו מול שוער טוב וצריכים לקבל את זה”.

פדריקו ואלוורדה
“היה לו משחק טוב. החלפנו אותו כי הייתה לו קצת רגישות בשריר התאומים. הוא לחץ על אתלטיקו בחצי המגרש שלה ואני מרוצה מההופעה שלו”.

גארת’ בייל
“הוא איתנו ועושה עבודה טובה מאוד. ברור לנו שאנחנו יכולים לעשות דברים בצורה טובה יותר מבחינה אינדיבידואלית בהתקפה”.

 

[interaction id=”5d9053dd6e15fb33c26daf5f”]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x