ראמוס: “אנחנו בלתי מנוצחים וצריכים להמשיך ככה”

הקפטן יצא מעט מאוכזב מהתיקו המאופס בדרבי, אבל מעריך את המאמץ הקבוצתי: “כל נקודה שאנחנו יכולים להוסיף למאזן מתקבלת בברכה, אבל זה מרגיש שהיינו צריכים לצאת מכאן עם יותר מזה”. נאצ’ו: “חשוב לצאת ממגרשים כאלה עם נקודות”

בריאל מדריד קיבלו ברגשות מעורבים את התיקו המאופס בדרבי מול אתלטיקו מדריד בוונדה מטרופוליטנו. מצד אחד, הקבוצה ממשיכה במומנטום החיובי וחוזרת מאחד המגרשים הקשים ביותר בליגה עם נקודה ורשת נקייה. מהצד השני, התחושה הייתה שאפשר להוציא מהמשחק הרבה יותר. בסיום התייצב הקפטן סרחיו ראמוס בפני התקשורת והתייחס לכך.

התחושות מהמשחק
“זה היה משחק פיזי מאוד. ידענו שהמטרופוליטנו הוא אחד המגרשים הקשים ביותר לבקר בהם לאורך העונה והמטרה שלנו הייתה לקחת מכאן את שלוש הנקודות, אבל לא הצלחנו בזה. שמרנו על רשת נקייה ויצרנו מצבים. אתלטיקו היא קבוצה מאוד סולידית. הייתה לנו הזדמנות עם הנגיחה של בנזמה, אבל הנקודה שיצאנו איתה קצת מאכזבת. אנחנו עדיין בלתי מנוצחים העונה בליגה וצריכים להמשיך ככה”.היכולת הנוכחית
“בדיוק על זה אנחנו עובדים, על המשחק המאורגן והסולידריות בחלק האחורי. זה ממש חשוב. בסופו של דבר, כל נקודה שאנחנו יכולים להוסיף למאזן מתקבלת בברכה – אבל זה מרגיש כאילו היינו צריכים לצאת מכאן עם יותר מזה אחרי העבודה הנהדרת שהשקענו. הקבוצה בכושר טוב מאוד ואנחנו חייבים להמשיך בדרך הזאת”.

נאצ’ו: “בסוף העונה הנקודה הזאת יכולה להתברר כיקרה”
“רצינו לקחת מכאן את שלוש הנקודות כמו בכל משחק. הצגנו משחק מאוד שלם נגד קבוצה מאוד מאוד חזקה. היו לנו את ההזדמנויות הטובות ביותר במשחק, אבל לחזור ממגרשים כאלה עם נקודות זה דבר חשוב. בסוף העונה, הנקודה הזאת יכולה להתברר כיקרת ערך”.

“היו לנו השבוע שלושה משחקים מאוד טובים, בהם שמרנו על רשת נקייה, הצגנו כדורגל טוב והקבוצה נראתה מאורגנת ומאוחדת בהגנה. כשהקבוצה מתגוננת ותוקפת יחד, אנחנו נראים הרבה יותר טוב. אם נוכל להמשיך לשמור על רשת נקייה, זה יהיה בלתי רגיל מבחינתנו לא להשיג את שער הניצחון בצד השני. זה חשוב לביטחון שלנו וכדי להמשיך להשתפר כקבוצה. יש לנו את היכולת להבקיע שערים, אז אנחנו לא מודאגים”.

“עכשיו הראש בליגת האלופות שחוזרת. זה מפעל מיוחד. אנחנו כבר לא יכולים לחכות לשחק לעיני הקהל הביתי שלנו ולהשיג ניצחון. היו לנו השבוע שני משחקים ענקיים (מול סביליה ואתלטיקו), ואנחנו בטוחים בעצמנו שנוכל לעשות עבודה טובה גם כעת”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x