זידאן: “שמח מהמשחק, אבל רוצה לראות הרבה יותר”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מהניצחון 2:4 על גרנאדה בקרב הצמרת, שהשאיר את הבלאנקוס בודדים בפסגת הליגה עם היציאה לפגרת הנבחרות. למרות זאת, יש לו ביקורת על היכולת: “אנחנו יודעים שאנחנו יכולים וצריכים להשתפר”. על שער הבכורה של הזאר: “הוא היה זקוק לזה. מקווה שזה הראשון מתוך רבים”

ריאל מדריד יוצאת לפגרת הנבחרות עם טעם מתוק בפה, אחרי ניצחון 2:4 גדול וחשוב על השנייה בטבלה גרנאדה. בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

המשחק של ואלוורדה
“אני שמח בשבילו. הוא שחקן ממש טוב ותמיד מראה את זה. הוא מתפתח וכל הזמן מתקדם. הוא כל הזמן רוצה את הכדור, היה שחקן מפתח בשני שערים שלנו כאן ואני מרוצה ממנו”.התסריט מול לבאנטה חזר על עצמו
“לא צריך להשוות בין המשחק כאן לבין המשחק ההוא, מה גם שאמרתי לפני כן שאנחנו נפגוש את השנייה בטבלה ויש לזה משמעות. היה ברור שיגיעו רגעים שהם יקשו עלינו. זה נבע מטעות שלנו, אבל צריכים לדעת לקבל את זה. שלטנו במשחק הזה מהרגע הראשון. ברור לנו שאף פעם לא יהיה לנו קל והיריבה תמיד תחפש דרכים לעשות לנו בעיות”.

הזאר סוף סוף הבקיע
“כן, אנחנו זקוקים לאדן והוא היה זקוק לשער. הוא היה ממש שמח ואנחנו שמחים בשבילו ומקווים שזה השער הראשון מתוך רבים”.

היכולת
“אנחנו יודעים שאנחנו יכולים וצריכים להשתפר. אני רוצה לראות הרבה יותר. אנחנו מרוצים ממה שאנחנו עושים, אבל אנחנו פרפקציוניסטים ואנחנו מוכרחים לעשות יותר. אני חושב שאין דבר כזה משחק קל ואין דבר כזה קבוצות קטנות. אנחנו יוצאים מהמשחק הזה שמחים. אני חושב שהיינו הקבוצה הטובה יותר וכולם היו שותפים לניצחון. זה היה משחק קבוצתי שלנו”.

החשש וירוס פיפ”א
“מבאס שהרבה שחקנים שוב עוזבים אותנו לנבחרות, אבל אנחנו צריכים לקבל את זה. עכשיו טוני נפצע וגם בייל. שניהם יצטרפו לנבחרות שלהם, אבל הייתי מעדיף שטני יישאר איתנו כדי שיתאושש פה. זה דבר שאנחנו לא שולטים בו”.

הפתיחה בליגת האלופות מכתימה את התוצאות הטובות בליגה
“ממש לא. זאת המציאות. אחרי הפגרה יהיה לנו משחק חשוב מול גלאטסראיי, אבל ברשותכם אנחנו נהנה כרגע מהניצחון הזה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x