ואלוורדה: “ריאל מדריד מפתחת אותי כשחקן וכאדם”

קשר הבלאנקוס בן ה-21, שנהנה מעונת פריצה אדירה, התראיין לאתר הרשמי של המועדון: “ההגעה למדריד הדהימה אותי”. על זידאן: “אין מילים לתאר אותו”. קאסמירו: “הוא וראמוס הם מודלים לחיקוי עבור כל שחקן שלובש את החולצה הלבנה”

אחד השחקנים הבולטים ביותר העונה בריאל מדריד הוא פדריקו ואלוורדה. קשרה בן ה-21 של נבחרת אורוגוואי עשה מפתיחת העונה קפיצת מדרגה משמעותית בכושר וביכולת, ומקבל את מלוא האמון מהמאמן זינדין זידאן. רגע לפני החזרה לפעילות של הקבוצה בסוף השבוע, הוא התראיין לאתר הרשמי של המועדון והתייחס למספר נושאים.

הברנבאו
“אני לעולם לא אשכח את הפעם הראשונה בה שיחקתי בסנטיאגו ברנבאו. לראות את כל האיצטדיון נצבע בלבן היה מחזה מדהים. האנשים בריאל מדריד עוזרים לי ממש להתפתח כשחקן, אבל גם כאדם”.

זינדין זידאן
“אין מילים לתאר אותו. אפילו כשהוא רק אומר לך ‘שלום’ אתה לומד ממנו משהו. זה מדהים שהמאמן מאמין בי”.

הקשר לריאל מדריד
“בתור ילד, חלמתי לשחק באיצטדיון ענק כשאנשים רבים קוראים בשמי. זה היה חלום מיוחד, אבל לא לקחתי אותו ברצינות עד היום שבו ריאל מדריד פנתה אליי. זה היה המועדון שרציתי להצטרף אליו וחלמתי עליו. חשבתי שכל מה שנלחמתי עבורו למען המשפחה שלי היה שווה את זה, ועכשיו הגיע הרגע להעריך את זה וליהנות”.

ההגעה למועדון
“כשהצטרפתי לריאל נדהמתי מהכל: מקבלת הפנים שקיבלתי, מההגעה למתקנים ומדברים רבים שגיליתי והיה בלתי אפשרי לדמיין כשאתה שחקן באורוגוואי. אמנם השארתי מאחור משפחה וחברים, אבל ידעתי שנלחמתי כדי לשחק בריאל מדריד ולא יכולתי לפספס את ההזדמנות הזאת”.

 

 

סגנון המשחק
“נקודת החוזק הגדולה ביותר שלי היא בראיית המשחק ובקצב התנועה עם הכדור. אני שחקן שתמיד ינסה לתת את המקסימום שלו, לא משנה איפה מציבים אותי על המגרש. יש לי גם מספיק אנרגיות כדי לעלות ולרדת לאורך המגרש. אני משחק מרחבה לרחבה, יכול להגן ולתקוף. אפשר להגיד שאני קצת טמפרמנטלי על המגרש”.

ההתחלה בקסטיליה
“כשאתה מצטרף לריאל מדריד אתה צריך להיות מוכן להכל. נהניתי מאוד מהזמן ששיחקתי בקסטיליה וניסיתי להפיק ממנו את המירב. למדתי שגם כשלושבים את החולצה של ריאל מדריד, תמיד יש אתגרים”.

טוני קרוס
“הוא אליל מבחינתי. מעולם לא חשבתי שאני אחלוק חדר הלבשה איתו ואני נהנה מאוד מלשחק לצדו, להתאמן לצדו או לדבר ולצחוק איתו. אני מעריץ את השלווה שלו ואת הדרך בה הוא רואה את המשחק. הוא אף לא מאבד את קור הרוח. אני לא יודע איך הוא עושה את זה”.

קאסמירו
“אני כל הזמן מחובר אליו כי אני חולק את הארונית שלי איתו ויש קשר דרום-אמריקאי בינינו. אנחנו תמיד מדברים על כדורגל וצוחקים יחד. יש לו אישיות שאני מעריץ והייתי רוצה שתהיה גם לי. הוא לוחם אמיתי. הוא נאבק למען הקבוצה, הוא תומך בכולם ונותן לך בוסט של אנרגיה. גם הוא וגם סרחיו ראמוס הם מודלים לחיקוי עבור כל ששחקן שלובש את החולצה של ריאל מדריד”.

החלום הגדול?
“להמשיך להתפתח כאדם וכשחקן. אני רוצה שתהיה לי משפחה גדולה וילדים, שיצפו בי משחק בריאל מדריד”.

 

[interaction id=”5dd3ada0d42ed3a63c3f9a60″]

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x