זידאן: “בייל שחקן שלנו. האוהדים צריכים לתמוך בו”

מאמן ריאל מדריד מנסה לכבות את השריפה אחרי ‘תקרית הדגל’ של השחקן בנבחרת וויילס: “אני מתרכז רק בעניינים הספורטיביים”. על סוסיאדד: “היא קבוצה צעירה ומסוכנת. יהיה משחק טוב”

אחרי פגרה ארוכה, ריאל מדריד חוזרת לפעילות ותארח במוצאי שבת את ריאל סוסיאדד במסגרת המחזור ה-14 בליגה הספרדית (22:00, ישיר בערוץ ONE). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

עוד פגרת נבחרות
“אנחנו מכירים את המצב וזה לא הולך להשתנות. אנחנו מקבלים את זה. אנחנו יודעים שיש הרבה שחקנים שיוצאים לנבחרות וצריכים לדעת לקבל את זה”.ה’תקרית’ של בייל בנבחרת
“יש הרבה רעש מסביב, אבל בסופו של דבר העניין היחיד שמשנה זה הכדורגל. אני מסתכל על בייל במונחים ספורטיביים ולא על מה שקורה בתחומים אחרים. בייל הוא חלק מהקבוצה שלנו. לא צריך לחפש דברים במקומות אחרים”.

בייל חוזר לברנבאו
“אני חושב שאנשים צריכים לתמוך בבייל כי הוא חלק מאיתנו. הוא בכושר טוב ומתאמן באופן רגיל. אני מניח שמחסום השפה כן משחק תפקיד בעניין שלו, אבל אחרי שהוא הבקיע שער בגמר ליגת האלופות הוא נראה מאוד שמח. הוא מסתדר טוב מאוד עם החברים בחדר ההלבשה”.

היחסים עם בייל
“בייל הוא שחקן שלי. אני המאמן שלו. לכל אחד יש את נקודת מבטו על דברים וזה לא כל כך משנה מה שאני אומר. אני חושב שאם בייל ירצה לדבר, הוא ידבר – אבל הוא מרוכז במשחק. בייל שחקן חשוב. הוא סוף סוף כשיר ובמצב כזה הוא יכול לעזור לנו. הוא חלק מהפרויקט שלנו”.

אתה רגוע יותר עכשיו, כשמוריניו מצא קבוצה?
“זה לא מעניין אותי. אני שמח בשבילו”.

מרטין אודגור
“אני עוקב אחריו והוא נראה טוב מאוד, התאקלם מצוין בקבוצה שלו. אני לא מתכוון לדבר על מה שיקרה איתו בעתיד. כמאמן אני חושב כרגע רק על המשחק הקרוב”.

סוסיאדד
“זאת קבוצה צעירה ומסוכנת שמשחקת טוב, עם שחקנים נהדרים מבחינה טכנית. האוהדים שיגיעו לאיצטדיון ייראו משחק כדורגל טוב”.

אחר כך פסז’
“המשחק החשוב ביותר הוא זה הקרוב. אני לא מסתכל מעבר לזה. אני מתרכז רק בסוסיאדד. אם נהיה מרוכזים מול סוסיאדד, נעשה עבודה טובה גם ביום שלישי”.

קאסמירו
“הוא בעמדה קצת מסובכת, למרות שיש שחקנים אחרים שיכולים לשחק בעמדה שלו. יצא לו קצת לנוח במהלך הפגרה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x