זידאן: “ניצחונות במגרשים כאלה מעניקים ביטחון”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מה-1:2 בחוץ על אלאבס: “הצלחנו בזכות האופי שלנו. העונה עוד ארוכה, אבל אנחנו ניאבק על האליפות עד הרגע האחרון”. על איסקו, שפתח משחק שני ברציפות בהרכב: “היה נהדר. הוא תמיד מתעלה ברגעים קשים”

ריאל מדריד ממשיכה בדרך הנכונה וחוזרת ממשחק החוץ אצל אלאבס עם שלוש נקודות יקרות, אחרי 1:2 מאתגר במגרש קשה. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“אני מאוד מרוצה מהשחקנים כי הם המשיכו להאמין בעצמם עד לרגע האחרון. היה חשוב לנו לנצח משחק כזה, במגרש קשה ונגד יריבה ששיחקה טוב מאוד. היינו צריכים להתחפר ולהראות שיש לנו את מה שצריך כדי להצליח בזה ולצאת מכאן עם תוצאה טובה”.ניצחון עם אופי
“אלה שלוש נקודות יקרות, בייחוד כשמסתכלים איך המשחק התנהל. לא הורדנו את הראש אחרי שספגנו את שער השוויון וידענו שאנחנו מסוגלים להבקיע את השני, וזה בדיוק מה שעשינו. משחקי החוץ האלה קשים מאוד כי האוהדים תומכים בשחקנים, והפעם זה היה אפילו קשה יותר עם מזג האוויר הסוער. אנחנו יודעים שזאת ליגה ארוכה, אבל אנחנו ניאבק על האליפות עד הסוף”.

רצף משחקים ללא הפסד
“אנחנו ממשיכים להשתפר. זה היה משחק שונה ממשחקים אחרים שאנחנו משחקים בחוץ, למרות שזה היה מעט דומה למשחק מול אייבר. אנחנו רוצה להמשיך לאגור נקודות”.

מה השתנה בקבוצה?
“שום דבר. כולנו עושים עבודה טובה יותר, אבל חייבים לגלות סבלנות. במגרשים כאלה מאוד קשה לשחק כדורגל, אבל הצלחנו בזכות האופי שלנו. עד לפני חודש אנשים אמרו עלינו הרבה מאוד דברים, אבל אנחנו ממשיכים לעבוד קשה כי העונה רק התחילה”.

רוטציות
“כל השחקנים משחקים טוב. מיליטאו לא שיחק הרבה, אבל עשה עבודה טובה. השינויים שעשינו לא שינו את הדינמיקה של הקבוצה וזה דבר מאוד חשוב בשבילי. יש לי 25 שחקנים ואני תמיד אקח את כולם בחשבון. יש עוד הרבה מאוד משחקים בדרך, משהו כמו 60-70 אם מתחשבים גם במשחקי הנבחרות. מי ששיחק כאן עשה עבודה טובה. הדבר החשוב הוא שכולם יהיו מרוכזים וזה מה שהשחקנים מראים לי בכל שבוע”.

הרווחת מחדש את איסקו
“מעולם לא איבדנו אותו. הוא שחקן חשוב ותמיד מראה את זה. יש לו אישיות. הוא מתעלה ברגעים קשים ועשה עבודה נהדרת. העונה ארוכה, אבל אנחנו שמחים כי כשמנצחים משחקים כאלה מקבלים הרבה ביטחון וזה מה שאנחנו רוצים – להמשיך להתפתח כקבוצה”.

מעמדו של חאמס
“הוא כרגע פצוע וצריכים להיות סבלניים איתו. הוא צריך לקחת את הזמן, אבל רצה לצאת לפגרת הנבחרות כי חשב שהוא כבר כשיר. זה מבאס. הוא תמיד רוצה לשחק ולהיות כשיר, אבל אני אחכה לו שהוא יחזור. צריכים להישאר רגועים ולא לזרז עניינים. הדבר החשוב הוא שחאמס יהיה בריא, כי אנחנו יודעים איזה סוג של שחקן הוא כשהוא כשיר”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x