זידאן: “אספניול לא ראויה למיקום שלה בתחתית”

מאמן ריאל מדריד מתכונן למשחק הבית מול הקטלאנים: “ננסה לתת את המיטב שלנו על המגרש”. על פציעת הזאר: “מבאס, אבל אנחנו מוכרחים להמשיך קדימה”. על ויניסיוס: “זה הזמן שלו בדיוק כמו שזה הזמן של האחרים. כולם צריכים להיות מוכנים”

אחרי הניצחון החשוב על אלאבס בשבוע שעבר, ריאל מדריד חוזרת הביתה לסנטיאגו ברנבאו ותארח בו את אספניול במסגרת המחזור ה-16 בליגה הספרדית (שבת, 14:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

לקראת אספניול
“מדובר ביריבה שתרצה להציג משחק טוב. הם לא ראויים למיקום שלהם בתחתית הטבלה. אם נאפשר לה לעשות את זה, היא מסוגלת לסבך אותנו. אין מקום להיות ‘רגועים’. אנחנו צריכים לשחק משחק גדול וננסה לתת את המיטב שלנו על המגרש”.

הפציעה של הזאר
“כל פציעה של שחקן מבאסת. הוא לא שמח על זה, אבל זה המצב ואני מקווה שלמרות שהפציעה רצינית יותר משחשבנו הוא יחזור אלינו במהרה. הוא שחקן חשוב שהיה בכושר טוב והתחיל להזכיר את הימים שלו באנגליה, אבל אנחנו מוכרחים להמשיך קדימה”.

הפציעה של בייל
“הוא נפצע מול אלאבס. אחר כך הוא נח כמה ימים, עדיין הרגיש אי-נוחות בשריר ולא כשיר לאימונים סדירים”.

בוויילס אסרו עליו לשחק גולף
“אני לא אומר לשחקנים שלי מה לעשות בזמן הפנוי שלהם. הם מספיק בוגרים כדי לדעת מה לעשות ומה לא”.

מה מידת האחריות של השחקנים בפציעות?
“אני לא יודע אם השחקנים יכולים לעשות משהו אחרת. מהבחינה הזאת, לא רק האימונים חשובים – אלא גם אכילה נכונה והתאוששות בצורה טובה. אני חושב שהשחקנים עושים את זה כמו שצריך ויש לנו במועדון את אחד מצוותי הרפואה הטובים ביותר. הרופאים סובלים כששחקן נפצע, והשחקנים יודעים שהם בידיים של הצוות הטוב ביותר”.

קאסמירו במרחק צהוב מהרחקה
“אין מה לעשות עם זה. הוא לא יישאר עם ארבעה צהובים עד סיום העונה. אם הוא יספוג צהוב הוא יורחק, וזהו”.

שינויים במערך
“המערך הוא הדבר האחרון שחשוב. אני לא אוהב לעשות כל הזמן את אותו הדבר, כי היריבות לומדות אותך. מול אספניול ייתכן שנשחק אחרת מאשר במשחקים אחרים”.

הזמן של ויניסיוס
“זה הזמן שלו כמו שזה הזמן של כל השחקנים. הוא יהיה איתנו מול אספניול. כולם צריכים להיות מוכנים”.

יהיה רכש בינואר?
“הכל יכול לקרות. כשיגיע הרגע, נראה מה יקרה. כרגע אני נשאר עם השחקנים שיש לי”.

סיכום ביניים של העונה?
“אני לא עושה סיכומים על עצמי. כל מה שאני יכול לומר הוא שאני שמח להיות כאן, במועדון הטוב בעולם, עם שחקנים שאני אוהב. אני בר-מזל שאני חווה את הרגעים האלה בחיי. מבחינתי כל יום כאן הוא מתנה, גם כשדברים מסתבכים. אני נהנה כאן וזה לעולם לא ישתנה”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x