זידאן: “אלה משחקים מאתגרים. במגרש כזה חשוב לנצח”

מאמן ריאל מדריד מרוצה מה-0:3 בחוץ על חטאפה, למרות שנשמעו ביקורות על היכולת שהציגה הקבוצה: “התקשינו אבל המשכנו להיעבק כקבוצה, וזה ממש קריטי במפגשים מהסוג הזה”. קורטואה הצטיין: “הוא הציל אותנו. בעיניי הוא הטוב ביותר”

ריאל מדריד פתחה את שנת 2020 עם ניצחון חוץ גדול ומרשים 0:3 על חטאפה. למרות שלא הציגו יכולת עילאית, הבלאנקוס חוזרים עם שלוש נקודות מאחד המגרשים המאתגרים בליגה. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“התקשינו במחצית הראשונה, אבל המשכנו להיאבק שם כקבוצה – וזה ממש קריטי במגרשים קשים מול קבוצה שלוחצת אותנו גבוה. לא הצלחנו לרווח את המשחק ולמצוא שטחים פנויים, אבל יצאנו מכאן עם תוצאה פנטסטית. ניהלנו את המשחק בצורה ממש טובה”.מסוג המשחקים שמעניקים אליפות?
“בהחלט. יש לאורך העונה כמה משחקים מאוד מאתגרים, כמו המשחק הזה או המשחק שהיה לנו בחוץ מול אייבר. הדבר החשוב בהם הוא לנצח, ואת זה השגנו בתור קבוצה. זה עלה לנו בכך שלא תמיד שלטנו בכדור, אבל אנחנו חייבים לקבל את זה שיש גם משחקים כאלה. התמודדנו עם זה בצורה טובה”.

ההופעה של קורטואה
“הוא הציל אותנו פעמיים-שלוש במחצית הראשונה וזה התברר כהצלות מכריעות. הוא גורם מפתח בקבוצה שלנו ומראה למה כבר תקופה ארוכה. אני מרוצה מההופעה שלו. הוא השוער שלי, ומבחינתי הוא השוער הטוב ביותר. אין לי שום ספק לגבי זה. כל השחקנים שיש לי הם הטובים ביותר”.

הקבוצה הבקיעה שלושה שערים
“אנחנו צריכים להיות רגועים ולהמשיך לעבוד קשה. מוכרחים לשמור על קור רוח מול השער. לפעמים הכדור פשוט לא רוצה להיכנס, אבל הפעם זה הצליח. ואראן הבקיע, וזה מראה עד כמה יש לנו מגוון של כלים. אנחנו צריכים להפיק את המירב מכל המשאבים שעומדים לרשותנו ואנחנו בהחלט מרוצים מהמשחק שהצגנו”.

הטענות שמודריץ’ בירידה
“אני ממש לא מסכים עם זה. הוא שחקן מאוד מאוד חשוב מבחינתנו והציג כאן משחק אדיר. מודריץ’ הוא מודריץ’ ואנחנו יודעים מה הוא מביא לקבוצה. אני מאושר מהשער שהוא כבש והתרשמתי מהספרינט שלו בדקה ה-90, שאיפשר לו להישאר בקצב של ואלוורדה. זה מראה עד כמה הוא בכושר נהדר”.

כעת, הסופרקופה הספרדי
“קודם כל אנחנו רוצים ליהנות מהניצחון הזה ולנוח. אחר כך נתחיל לחשוב על המשחק ביום רביעי מול ולנסיה. כל הקבוצות במפעל (יחד עם ברצלונה ואתלטיקו) פייבורטיות לזכות בגביע”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x