באיירן מינכן פנתה לריאל בנוגע לאשרף חכימי

אלופת גרמניה מצטרפת למספר גדול של מועדונים ברחבי היבשת שהתעניינו בנושא הסטטוס של הכישרון המרוקאי, שישוב בקיץ למדריד אחרי שנתיים של השאלה בדורטמונד. הבלאנקוס צפויים לדחות כל הצעה ולהשאיר אותו בסגל

אשרף חכימי מעורר עניין אצל באיירן מינכן. כך מדווחים בספרד.

לפי הדיווח, באיירן כבר פנתה לריאל בנושא ומעוניינת להגיש הצעה על המגן בן ה-21 שישוב למדריד בקיץ הקרוב אחרי שנתיים של השאלה מוצלחת במדי בורוסיה דורטמונד.חכימי, שפרץ לתודעה כשזינדין זידאן הקפיץ אותו לסגל הקבוצה הבוגרת בריאל מדריד בעונת 2017/18, נהנה מקפיצת מדרגה משמעותית ביכולת במדי דורטמונד ומעורר עניין גדול אצל כמה מענקיות היבשת. גם דורטמונד עצמה מנסה להשאירו אצלה אחרי סיום עסקת ההשאלה בקיץ, אך במדריד מסרבים לדון בכך.

באיירן מינכן התרשמה מאוד מכישרונו של חכימי, שמעבר לגילו הצעיר והעובדה שהוא השקעה מעולה לעתיד – הוא גם שחקן ורסטילי שמשחק הן בעמדות ההגנה והן בעמדות הקיצון ההתקפי בימין ובשמאל.

למרות ההתעניינות הרבה בו מצד קבוצות רבות ביבשת, בריאל מדריד צפויים לסרב לכל הצעה ולשמור את חכימי אצלה. המרוקאי מחזיק בחוזה עם הבלאנקוס עד יוני 2022, ולפי שעה לא נראה שהוא עצמו מעוניין לוותר על החלום – להצליח במדי המועדון בו גדל.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x