ראמוס: “הגענו כדי לזכות. נמות בשביל להניף גביע”

קפטן ריאל מדריד לא רואה בעיניים לקראת גמר הסופרקופה מול אתלטיקו: “זאת יריבה שלא נוח לשחק נגדה, אבל אנחנו כאן כדי לקחת את התואר”. על עוד דרבי במעמד גמר: “רוצים לשמור על אחוזי ההצלחה הגבוהים מולם”

ריאל מדריד ממתינה בקוצר רוח לשריקת הפתיחה של גמר הסופרקופה, שיפגיש בינה לבין היריבה העירונית אתלטיקו לדרבי לוהט בקרב על התואר הראשון של העונה בספרד. רגע לפני, הקפטן סרחיו ראמוס התייצב בפני העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

עוד מעמד גמר לאוסף
“אחד הדברים החשובים ביותר כשמשחקים בגמר הוא האמביציה, אף פעם לא להתעייף מלזכות בתארים. זה מה שמשאיר את ריאל מדריד בטופ העולמי כל כך הרבה שנים. זה משחק על תואר, שאנחנו מגיעים אליו אחרי המאמץ והעבודה שכולם השקיעו. ננסה להציג משחק טוב ולהניף את הגביע”.הפורמט החדש של הסופרקופה
“זה לא ממש תלוי בנו. זאת ההחלטה של ההתאחדות לכדורגל. אני חושב שהערך של הסופרקופה עלה, כשיש ארבע קבוצות שנאבקות עליו”.

מפגש עם האויבת הגדולה
“אויבת זאת מילה די דוחה. יש יריבות. מבחינתי אף קבוצה היא לא ‘אויבת’. אתלטיקו היא יריבה ישירה. זה נכון שניצחון עליה מספק יותר מאשר על קבוצות אחרות, בטח ובטח כשיש תואר על הכף”.

עוד משחק גמר מול אתלטיקו
“מדובר ביריבה שלא נוח לשחק נגדה, עם מאמן גדול וקבוצה נהדרת. אנחנו כאן כדי להיאבק ולקחת את התואר. אנחנו ערוכים ומוכנים ונמות כדי לזכות. רוצים לשמור על אחוזי ההצלחה הגבוהים מול אתלטיקו בקרבות על תואר”.

ביקורות העבר על זידאן
“אני לא חושב שנהגו בו בחוסר כבוד. לעיתונאים יש זכות להביע את דעתם. בעיניי, אם יש מישהו שמכיר את חדר ההלבשה ויכול לשחק איך שהוא רוצה – זה זידאן. אנחנו רושמים עכשיו רצף חיובי של תוצאות. הקבוצה נמצאת ברמה מאוד טובה, ולא משנה באיזה מערך היא משחקת. אנחנו רוצים לשמור על המומנטום הזה”.

הקושי להבקיע
“ריאל מדריד מסתערת קדימה עם מה ומי שיש לה. זה נכון שחסרים לנו שחקנים, אבל נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי שהקבוצה תבקיע – לא משנה מי משחק. אין לנו בעיה להבקיע ואני מקווה שגם נעשה את זה במשחק”.

ההגנה התייצבה
“אני חושב שאני בתקופה מאוד טובה בקריירה שלי. אני מרגיש צעיר יותר מיום ליום. אם אתה משחק ברמה טובה, כל הקבוצה מרוויחה מזה. אני מקווה שכולנו נצליח לשמור על רשת נקייה במשחק, כי כשההגנה טובה – זה טוב לכל הקבוצה”.

מערך חמישיית הקשרים מול ולנסיה
“זה היה מערך שונה. אם יש הרבה שחקנים במרכז השדה, יש לך יותר זמן את הכדור. יכול להיות שהכדורגל שלנו פחות ישיר ככה, אבל אנחנו שולטים יותר בכדור. הדבר הטוב הוא שיש לנו כל הזמן את האפשרות לגוון ולשנות, ובכך להתאים את עצמנו למשחק וליריבה שעומדת מולנו”.

אין מקום לטעויות
“הגמר הזה הוא מסוג המשחקים שהפרטים הקטנים הם אלה שיכולים לפגוע בך. אני מקווה שנוכל להמשיך את היציבות ההגנתית שמטיבה עם הקבוצה, ושנצליח לפגוע באתלטיקו בצד השני”.

נקמה על ה-3:7 מטרום העונה?
“כשיש תואר על הכף, אתה לא חושב על טרום העונה”.

 

[interaction id=”5e19aba8a3c498e5efca4473″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x